Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta ste sanjali sinoc ?:)

+16
anchi
Tanja&Nole
^Cakana^
Tasha loves Sage ^^
Ena Humanoid Kaulitz
Nata
Pipi
miccy
Mačkica ♥ Tom
What Lies Beneath
Lilith.
Mouse
Animals Whisperer
Lost_in_Stereo
I'm bitch,so what?
Debela_
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Čet Feb 17, 2011 1:48 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Ne secam se O____O

77Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Feb 19, 2011 5:06 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nešto retardski, kao ja i drugarica smo na nekom odmoru (a u našem gradu xD), i tu idemo kod neke vračare koja radi ispred kapije moje babe xDD A ta vračara izgleda kao jedna devojka iz Dr House xDD O bože xD

78Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Feb 20, 2011 6:02 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Da sam videla Toma na ulici i onda sam pocela da vristim i trcim da ga zagrlim onako od pozadi xD i onda kad sam skocila na njega on je "ispario".
:/ xD

79Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Feb 20, 2011 9:20 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ahahah, neki debilski san žešće xDD
Kao, neki lik iz knjige i ja stojimo pred nekim vratima, on meni otvori ta vrata, ja prođem kroz njih i nađem se na nekom travnjaku, ispred mene moore Very Happy I odjednom Tom surfuje Very Happy Ali ima neku retardiranu sitnu glavu i bolesni osmeh, i izgleda kao da mu je faca nalepljena na telo xD I odjednom ja sedim sa B&T's ''mamom, tatom i sestrama'' xD A jedna sestra koja ne zaklapa, i za koju se i ne sećam šta je pričala, mnogo liči na onu zubatu likušu što stalno snima sa Shane Dawsonom.. I ja onda krenem da mislim da je ona Bill [na foru 'poznate ličnosti su uživo drugačije' xDD] Shocked
I ja se tu traumiram, razmišljam ko zna kakav je on, šta ako je ružan, ako smara, ako je debil, ako je mutav..
I onda vidim njega kako se penje nekom uzbrdicom prema nama, spuštene glave.. Bled, bled ten, kosa crrrna i u manga obliku, puuuno kreona i ajlajnera, oči spuštene pa se jedino šminka vidi.. Nosio je neke crne uske farmerke sa mnogo lanaca, crne duge rukave, i crnu majicu sa crvenim natpisom BITCH xDDDDDDDDD
I ja se topim, jedva čekam da pričamo.. On podiže pogled prema nama..
I bum. Brat me probudi -.-

80Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Mar 01, 2011 3:42 am

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Sanjala sam da sam gledala Billove slike, i da je on imao lion hair, dredove i eventualno ispravljenu kosu. Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 I da je pričao i da je naravno imao prelep i presexy glas. Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931 Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 625931

81Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Mar 01, 2011 3:55 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Nisam nista sanjala posto sam spavala samo 3 sata -.-'
Nije bilo vremena za neki dobar san.

82Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Mar 01, 2011 12:34 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nisam ništa.
Moj brat sanja za mene xD

83Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 4 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sre Mar 02, 2011 6:18 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

-♥Selenator♥- ::Nisam nista sanjala posto sam spavala samo 3 sata -.-'
Nije bilo vremena za neki dobar san.
Upravo to,opet. -.-'

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions