Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta ste sanjali sinoc ?:)

+16
anchi
Tanja&Nole
^Cakana^
Tasha loves Sage ^^
Ena Humanoid Kaulitz
Nata
Pipi
miccy
Mačkica ♥ Tom
What Lies Beneath
Lilith.
Mouse
Animals Whisperer
Lost_in_Stereo
I'm bitch,so what?
Debela_
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Avg 29, 2010 10:43 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Billa al se ne sjecam oko cega se tocno radilo *lupa glavom o zid* xDDD

27Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pon Avg 30, 2010 5:24 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Boze,ja sam sanjala onu reklamu "'ocu da kakim kod Kace"..
Kako bolesno.. o.O

28Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Avg 31, 2010 2:34 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Sanjala sam da pravim sneska belica,grudvam se i skacem po nekom snegu Very Happy A onda je kao prvi dan skole i ja sam u sestrinom odeljenju jer ona nije dosla Rolling Eyes

29Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Sep 03, 2010 10:40 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nemam pojma..

30Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Sep 03, 2010 12:01 pm

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

neke duhove...

31Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 04, 2010 7:45 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Nesto u vezi Cari Very Happy

32Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 04, 2010 1:45 pm

^Cakana^

^Cakana^
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Nista..xD

33Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 05, 2010 4:01 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Sanjala sam da susim kosu i kupatilu i ogledam se u ogledalu i onda su se pojavile velikecrne senke i ja sam zvala mamu koja je kao bila u dnevnoj sobi.A onda se ona pojavila ispred kuhinje tj bilo ih je dve(moje mame xD).Ja sam vrisnula i otrcala kod prve(u dnevnu sobu) i pokazivala prstom u ovu drugu i pokusavala sam nesto da kazem ali od soka i straha sam izgubila glas.Onda je ova druga plakala jer je morala da ide,legla je i pretvorila se u Lunu(kucu moje naj drugarice) i nakon 20 sekundi se pretvorila u prah i nestala.A onda sam kao putovala i htela sam da idem u WC i unutar kabine je bio mrtvacki sanduk u kojem je bila WC solja i ja nisam htela da idem Razz

34Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 05, 2010 9:45 am

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

da je Joe Jonas došao kod mene kući....sprijateljila sam se s njim kao ni skim i on je stalno pjevao pjesme o Demi,ja sam njega ispitivala kako je bilo na Arthur Ash stadionu i tako,a onda me je on odveo na svoj koncert...onda sam se probudila

35Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 05, 2010 4:29 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nicht

36Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pon Sep 06, 2010 2:41 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Sanjala sam da sam ja Piper(iz Charmed) i da sam ja dosla iz buducnosti da kazem Phoebe i Prue sta ce sve desiti u buducnosti xD

37Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pon Sep 06, 2010 3:02 am

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

ne sjećam se

38Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pon Sep 06, 2010 12:05 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Mačkica ♥ Tom ::Sanjala sam da sam ja Piper(iz Charmed) i da sam ja dosla iz buducnosti da kazem Phoebe i Prue sta ce sve desiti u buducnosti xD
aha

39Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 07, 2010 9:37 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

tolko sam bila umorna da nista xD

40Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 07, 2010 12:37 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Sanjala sam da sam bila kod naj drugarice i da smo se nesto svadjale,pa sam onda videla jednog pedofila sto me je proganjao sa nekim povredjenim kucicima,pa sam onda bila u liftu sa bracom i pala sam i udarila glavom o pod i kad sam izasla iz lifta videla sam svoju tetku koja je nedavno umrla Surprised

41Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sre Sep 08, 2010 6:12 am

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

sanjala sam da se nalazim u Beogradu na nekoj utakmici i onda najbolji fudbaleri za mene i moju sestru dolaze nama i budemo s njima,a onda se nalazimo u maminom autu i trebamo preći preko nekog starog mosta,a kad pređemo,onda se odjednom nalazimo u nekom kamionetu u pustinji i vjetar nam odnese odjelo i ja skočim s kamioneta i kad sam sve pokupila,mama to nije vidjela,ja da skočim na kamionet on mene odbaci i tu mi se završi san Smile

42Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Sep 10, 2010 8:39 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

koncert th-a Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 69246

43Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 11, 2010 4:21 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nickelback..kako pevaju If today was your last day.. o.O

44Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 11, 2010 5:54 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

sanjala sam da sam bila kod frendice na tulumu...no slabo se sjecam pojedinosti xD

45Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 12, 2010 1:06 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa..Ja sam kao bila u svom dvoristu..Ustvari,to je bilo dvoriste mog komsije,ali kao fora je i to bio deo naseg dvorista..I tu je bila samo trava i ziva ograda..I ja sam kao trebala da idem u skolu..Ali sam,nzm zasto,sela na tu travu i naslonila se na zivu ogradu i pocela da naglas pricam sama sa sobom..I onda je nailazio Duma (moja simpatija),video me kroz zivu ogradu i osmehnuo se..I onda kao usao u to dvoriste,uzeo me za ruku i povukao da ustanem..I onda smo otisli u skolu zajedno..Ali nismo isli na cas nego smo stali ispred ulaza i pricali..Nzm o cemu..I onda je u jednom trenutku naisla nastavnica matematike i pitala nas sta radimo tu i sto nismo na casu..I ja sam se isfolirala i kao zbunjeno pitala:"Zar je cas vec poceo??"..I tu kao gledam oko sebe kad ono nema nikog osim Dume,mene i nastavnice..I ona pogleda u nas dvoje,nasmeje se u stilu "C,c,c,deco,deco..",i kaze nam da odemo u ucionicu..
I to je to o.O

46Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 12, 2010 2:01 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

sanjala sam da sam se napila sa frendicom xD
i onda kasnije sam se nasla na nekoj livadi xDDD

47Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 14, 2010 10:05 am

anchi

anchi
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Nista

48Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 14, 2010 12:48 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

prijateljicu

49Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 14, 2010 12:48 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nista Smile

50Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 2 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sre Sep 15, 2010 1:08 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

♥️Billova♥️malla♥️ ::Nista Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions