Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta ste sanjali sinoc ?:)

+16
anchi
Tanja&Nole
^Cakana^
Tasha loves Sage ^^
Ena Humanoid Kaulitz
Nata
Pipi
miccy
Mačkica ♥ Tom
What Lies Beneath
Lilith.
Mouse
Animals Whisperer
Lost_in_Stereo
I'm bitch,so what?
Debela_
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sre Sep 15, 2010 1:58 am

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

druga koji stalno gleda kroz prozor da vidi da li će biti sunce ili kiša

52Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sre Sep 15, 2010 2:03 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

BILL 4 ever ::
♥️Billova♥️malla♥️ ::Nista Smile
xD

53Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Čet Sep 16, 2010 2:28 am

marija <3

marija <3
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

kontrolni iz matisa xD

54Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Čet Sep 16, 2010 5:17 am

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

ne sjećam se

55Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Čet Sep 16, 2010 12:58 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Tanja&amp;Nole ::ne sjećam se

56Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 18, 2010 2:35 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Da imam kontrolni iz fizike i da ne znam nista..I onda me na kraju nastavnik zaustavi i pita kako moze da mi pomogne,i sta cu ja da uradim da bi mi on pomogao..I posle mi da 1 jer sam ga iskulirala..I onda se ja vracam iz skole i on me prati..Ja trcim i sapletem se..Krenem da padam negde,u neku rupu,i onda sam se naglo probudila..Nisam bila svesna da l' sam sanjala i onda sam zahvaljivala bogu sto jesam Shocked

57Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 18, 2010 4:25 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

da sam pisala test iz gospodarstva i dobila 1 xD

58Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sub Sep 18, 2010 3:33 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

♥️Billova♥️malla♥️ ::Da imam kontrolni iz fizike i da ne znam nista..I onda me na kraju nastavnik zaustavi i pita kako moze da mi pomogne,i sta cu ja da uradim da bi mi on pomogao..I posle mi da 1 jer sam ga iskulirala..I onda se ja vracam iz skole i on me prati..Ja trcim i sapletem se..Krenem da padam negde,u neku rupu,i onda sam se naglo probudila..Nisam bila svesna da l' sam sanjala i onda sam zahvaljivala bogu sto jesam Shocked

59Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 19, 2010 3:32 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

da sam zavrsila u kini xD

60Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 19, 2010 5:39 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Kako sam osovjila laptop u nagradnoj igri ikako mi je rodjendan i pozvala sam samo tri osobe iz odeljenja...i kako pricamo neke gluposti

61Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Sre Sep 22, 2010 12:32 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nista

62Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Čet Sep 23, 2010 10:53 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

sanjala sam veoma retardiran san -.-
sa prijateljicom sam (na neku foru) zavrsila u Kini i bila sam jako ljuta jer svi pricaju kineski a ja jedino razumijem japanski xDDD
what's the point? o_O

63Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Sep 26, 2010 1:32 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hahaha xD
Ja o5 nista -.-

64Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pon Sep 27, 2010 1:24 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Aaa ja sam ustala toliko heeeepii xD
Sanjala sam da sam ga poljubila u donju usnu o.O ?? xDD
I da smo se zajedno setalii,i da sam dobila njegov duks itd xDD

https://bkaulitz.forummotion.com

65Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 28, 2010 11:48 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Neke gluposti..Sestru i brata..
Mi smo se nesto udaljili u poslednjih nekoliko godina,a pre smo bili nerazdvojni..A inace,zivimo u istoj kuci,samo oni zive na prvom a ja na drugom spratu..I na sestrinom punoletstvu smo se malo opet zblizili..
I onda sam ja sanjala da sam otisla kod njih,da smo pricali o svemu,salili se,davali savete jedni drugima..I tako..Ono sto bi braca i sestre i trebalo da rade.. Neutral Rolling Eyes

66Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Sep 28, 2010 12:27 pm

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

ne sjećam se

67Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Okt 12, 2010 9:44 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Druga..Nesh smo pricali..To je ceo san.. Shocked

68Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Uto Okt 19, 2010 5:16 am

I'm bitch,so what?

I'm bitch,so what?
V.I.P clan

Anahin Ceeeeeeeert ^__^

69Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Nov 05, 2010 10:12 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

preglup san koji nemam zivaca prepricavat xD

70Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Nov 07, 2010 5:34 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Kako ja sedim i odjednom me neko uhvati za vrat i ja se okrenem i vidim da je to Cody iz serije Suite life i nosi neku kretensku jaknu.Onda se pojavi Zac iz iste serije i pita me sta nije u redu i ja soustim glavu i pocnem da placem a on me zagrli xD I kao hteo je da me poljubi ali je to kao neka serija i mi kao idemo na dodelu nagrada za prvo i drugo mesto 0_o

71Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Ned Nov 14, 2010 7:21 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

nista

72Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Jan 07, 2011 4:23 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Da idem u wc u nekoj prodavnici da perem kosu o.O xDD

73Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Jan 07, 2011 10:09 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Da vadim krv xD

74Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pet Jan 07, 2011 11:04 am

speechless little monster

speechless little monster
Breaking Away
Breaking Away

putujem za Pariz xD

75Sta ste sanjali sinoc ?:) - Page 3 Empty Re: Sta ste sanjali sinoc ?:) Pon Jan 17, 2011 1:14 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nisam spavala Razz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | Muzika | Rock, Punk, Alternative | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions