Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Depresije?Bill vise ne moze ovako..

+5
Mačkica ♥ Tom
*Kristy*
Debela_
Pipi
Lilith.
9 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Pet Sep 17, 2010 7:11 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Normal_f44a9d26df2937381d071431a4832290

Tokio Hotel je objavio 4 albuma u 4 godine,koji su istog trenutka zauzeli prvo mesto na nemackim top listama.Cela Evropa divlja zbog ova cetiri decka iz Magdeburga,a od 2008. Amerikanke su se pridruzile Evropljankama.Uspesna prica,nema sumnje.Ali sada je to takodje i prica o teretu koji nosi frontmen benda,Bill Kaulitz!

Niko jos nije video pevaca toliko neraspolozenog i pod stresom kao sto je sada.Jedino sto je od Billa ostalo je senka samog sebe,kada je potajno otisao u steakhouse "STK" u Los Andjelesu.Skandal za njegove fanove,s obzirom da je Bill skorije bio izabran za "Najseksi Vegetarijanca" od strane organizacije za zivotinjska prava "PETA".
Ali,cak ga i slavne licnosti kritikuju.
"Tako si gay",Katy Perry je krenula protiv njega.Ljudi su ga cesto napadali u javnosti,ali ovog puta dvadesetjednogodisnjak to stvarno prima k srcu.
"To sto Katy radi nije lepo,ali ona je nepoznata osoba.Ima mnogo plitkih ljudi u svetu muzike",kaze Bill tuzno.

Izgleda da su se i vremena kada je Bill bio modna ikona takodje zavrsila.Nedavno je njegov brat blizanac Tom dobio posao modela za fabriku patika "Reebok".Tom kao da ne primecuje da se njegov brat ne oseca dobro.Zapravo,on prica o novom albumu na engleskom i nemackom:"Moracemo sve da uradimo dva puta.Na primer,umesto snimanja 50 pesama,moracemo da snimimo 100",rekao je Tom.
To znaci mnogo pritiska za Billa jer on sam pise sve pesme.
Zasto niko ne primecuje da ga ovo unistava?



Msm,vidi se da je Bill neraspolozen i pod pritiskom,ali oni su preterali sa ovim clankom..Jos ispade da Tom uopste ne brine za njega i da je on taj koji mu nabija taj pritisak..

Suspect

2Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Pet Sep 17, 2010 1:12 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

♥️Billova♥️malla♥️ ::
Msm,vidi se da je Bill neraspolozen i pod pritiskom,ali oni su preterali sa ovim clankom..Jos ispade da Tom uopste ne brine za njega i da je on taj koji mu nabija taj pritisak..

Suspect
u potpunosti se slazem
istina je da je pod stresom i sve to, ali ne vjerujem koliko pretjeruju Shocked

3Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Pet Sep 17, 2010 2:53 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ja verujem u ovo..
Koliko god da Tomi voli Billa svako ima svoj zivot i svako gradi svoju karijeru...
On je jos od MTV World Stage Malasya tuzan..
Veceras su to pustali na TV-u i vidi se da je veoma tuzan..I pesmu Dark Side of the Sun je jeedva otpevao..
Msm vidi se da nesto nije u redu sa njim..
On je jednostano preopterecen od tolikog posla i svega...
Sve spada na njegaa..
I ja sam sad tuzan i placem..:/
Zabrinut saaam! Depresije?Bill vise ne moze ovako.. 480524

https://bkaulitz.forummotion.com

4Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Sub Sep 18, 2010 1:35 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

To kazem i ja,stvarno mu je tesko,pod pritiskom je i pod stresom..Stalno je neraspolozen,i NIKAD se ne smeje.. Sad
I tacno je da velika vecina spada na njega..

Ali mislim da je ipak novinarska glupost to da Toma apsolutno boli uvo..Ipak su blizanci,citala sam da oni mogu da osete kako se ovaj drugi oseca..
Tacno je da je Tom nastavio da gradi svoju karijeru,da se polako osamostaljuje,ali je jednostavno nemoguce da ne primecuje Billa..
Nzm kako da vam objasnim sta ustvari mislim..
Tomu jeste u prvom planu karijera sada,a ne to kako je Billu..Ali ipak,iako nista ne radi povodom toga,sigurno bar vidi kako mu je (Billu)..Jbt,kad su fanovi primetili,kako da ne primeti njegov brat blizanac?? Suspect

5Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Sub Sep 18, 2010 4:51 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa Tom je sigurno primetio,ali sta on tu moze da uradi..msm nista..
Vazan mu je Bill ali polako svako krece svojim putem..
I mislim da ce se uskoro raspasti jer Bill ne moze vise da trpi sav taj teret a i svako je zauzet necim drugim i samostalnim karijerama..

https://bkaulitz.forummotion.com

6Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Sub Sep 18, 2010 3:30 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

I agree.. Depresije?Bill vise ne moze ovako.. 480524
Mada se stvarno nadam da se nece raspasti.. Sad

7Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 2:27 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa rekli su kako se ne bi preziveli raspad...i bas im je dobro krenulo i ne misle o tome..ali sad bas nesto i ne znam..

https://bkaulitz.forummotion.com

8Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 2:56 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa upravo to..
Ali msm da se ipak nece raspasti,proci ce ih i ovo.. Smile

9Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 3:09 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

♥️Billova♥️malla♥️ ::I agree.. Depresije?Bill vise ne moze ovako.. 480524
Mada se stvarno nadam da se nece raspasti.. Sad
dap, i ja se nadam Depresije?Bill vise ne moze ovako.. 480524

10Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 3:29 am

*Kristy*

*Kristy*
Running through the town
Running through the town

Jadaan...

11Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 4:07 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ja cisto sumljam da se nece raspasti,ako je sve ovo tacno..

https://bkaulitz.forummotion.com

12Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 5:15 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ja msm da ipak nece..Bar ne jos..
Bill uvek kaze da mu je TH nesto najvaznije u zivotu..
Valjda se nece raspasti,jbt.. Neutral

13Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 5:15 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

♥️Billova♥️malla♥️ ::Ali msm da se ipak nece raspasti,proci ce ih i ovo.. Smile
slazem se,svakom se desi da bude u depresiji ali posle nekog vremena,to prodje...

14Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 5:34 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

To,to Very Happy

15Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 8:17 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Mačkica ♥️ Tom ::
♥️Billova♥️malla♥️ ::Ali msm da se ipak nece raspasti,proci ce ih i ovo.. Smile
slazem se,svakom se desi da bude u depresiji ali posle nekog vremena,to prodje...
i ja se slazem Very Happy Very Happy

16Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Ned Sep 19, 2010 12:23 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa svi oni kazu da im je TH najvazniji ali po ovome se vidi da nije..^^
I msm logicno gledano...Cisto sumljam da ce opstati :/
Mada necu da baksuziram..Ostaje nam samo da se nadamo da ce sve procii ^^ (:

https://bkaulitz.forummotion.com

17Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Pet Sep 24, 2010 2:38 pm

SelenaCyrus

SelenaCyrus
Running through the town
Running through the town

PA OK

18Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Pon Sep 27, 2010 6:38 am

~AnythingButOrdinary~

~AnythingButOrdinary~
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

uu sad ga precerali..
a normalno da ce biti neraspolozen posle svega toga.
meni ga zao..

19Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Pon Sep 27, 2010 10:28 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

pa i meni naravno...

https://bkaulitz.forummotion.com

20Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Uto Sep 28, 2010 11:37 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Svima je zao.. Sad

21Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Uto Sep 28, 2010 11:48 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa jeste..I nadam se da ce ga sve to proci ^^
Ali msm ako ode u Los Andjeles nece otici od problema, samo ce im teze biti..

https://bkaulitz.forummotion.com

22Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Uto Sep 28, 2010 11:53 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

To i ja mislim.. Sad
Ali se nadam da to nece doprineti raspadu.. No

23Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Uto Sep 28, 2010 2:30 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa i ja se nadam da nece..
Evo opet krecu na Evropsku turneju..Pa posle u Mexico..nadamo se da ce sve biti ok Laughing

https://bkaulitz.forummotion.com

24Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Sre Sep 29, 2010 1:12 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Joooj,Evropska turneja..
Kad bi dosli u Serbiju Very Happy
Ahhh...Da se malo odmore ovde kod nas,u maloj zemlji,bez mnogo buke i novinara..xDD
Meni bi odgovaralo xDD
Evo,nudim se i da spavaju kod mene kuci..
Kod mene u krevetu.. xD
Slobodno,ne ljutim se ja..Bice dovoljno mesta xDD

25Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Empty Re: Depresije?Bill vise ne moze ovako.. Sre Sep 29, 2010 1:22 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Uuuu nudim im ja vise xD
Samo nece da dodju u SErbiju xD -.-'

https://bkaulitz.forummotion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions