Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nesto vise o vama/nama :p

+4
Lilith.
I'm bitch,so what?
Marina Yang Yo Seob
Debela_
8 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Nesto vise o vama/nama :p Empty Nesto vise o vama/nama :p Čet Jul 15, 2010 3:23 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

pa recite nam nesto sto ne znamo o vama Smile

https://bkaulitz.forummotion.com

2Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Jul 16, 2010 2:11 am

Marina Yang Yo Seob

Marina Yang Yo Seob
Running through the town
Running through the town

Pa owako...
Bi sam :3
Wolim Anime Yaoi i Sasunaru Very Happy
Hmmm palila sam se na Sasukea jakoooooo sam bila zaljubljena u njega (widite da nisam normalna zato shto sam bila zaljubljena u lika iz crtanog xD) :$
Naj grupe/pewachi/pewachice:
Shinee,B2st,U Kiss,Big Bang,Mblaq,Super Junior,G Dragon,Kim Jonghyun,Kim Key,Lee Taemin,Yoseob,Takeru,Sug,Unsraw,Zexer,Lady Gaga,Brokencyde,Dot Dot Curve,The Medic Droid,Rihanna,An Cafe,Kesha,Miku,Jeffree Star,Bring Me The Horizon...itd...
Naj pesme:
Shinee Girl,Jojo,Kizuna,Prisoner,Bad Romance,Man Man Ha Ni,Shock,Bad Girl,Replay,Juliette,Humanoid,Automatich,Nothing Batter,Skeet Skeet,Freaxx,Bree Bree,Scene Kidz,Mirotic,Tik Tok,Bla Bla Bla,Super Girl,Heart Breaker,Sorry Sorry....itd...
Obracam se u mushkom rodu :3
Obozhawam Hello Kitty punooo i Gloomy Bear narawno Very Happy samo mi ime kazhe Marina Gloomy xDDDDDDD
Hmmm....smorio me jako Tokio Hotel,ali bash jako -.-
Jedino je to shto wolim Billa i to je to xDDDDDDDDDDD
Wolim bash Chris Dakotu....oshishacu se kao on i ocu da izgledam kao mushko :3
Ludaaaa sam za Shinee i B2st-om,obozhawam Kim Jonghyuna i Keya :3
Iz B2sta wolim Yoseoba Very Happy tako je cutipaj :DDDDD
Wolim da pewam,igram,ludiram i tako te gluposti xDDDDDDDDDDDDD
Wolim swoju Jowanu ona mi je BFF pishe na fejsu da smo u wezi ali nismo na zhalost nije ona bi i tako to pa nece xDDDDDDD inache bi bila,a mozhda i hoce ko zna XDDDDDDDDD
Emo sam mozhe se i primetiti ali necu wishe biti josh malo pa wishe ne XDDDDDD mozhda xD
Lupetam chesto gluposti da se i primetiti kad Marina neshto lupi onda ne zna ni shta je lupila nemojte da was chudi to xDDDDDDDDDDDD
Hmmm....
Wolim swoje prijatelje waljda i oni mene XDDDDDDDDDDD
BF su mi:
Jowana,Jeka,Nina,Nina,Borjanka,Maja,Iwana,Milka,Andjela,Wanja,Nikola,Tea,Anja,Isidora,Jelena,Matea,Kaca,Marija,Marija,Srdjan,Wanja,Marko,Nina,Nikola,Sara,Dana,Mire,Aleksandra....itd..ima ih mnoogoooo xDDDDDDDDDDDD
Luda sam za Koreancima bash Very Happy
Wolim da chitam stripowe :3
Zaljubljena sam jakooo u njih ne znam ni ja chek da nabrojim XDDDDDDD Koreanci su HAHAHAHAHHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDD
Shta bi zhelela:
Zhelela bi da se udam za Koreanca,Da probam sushi <3,da budu Sasuke i Naruto stwarni xD,daaaa zhiwi u Koreji :3,da wishe odem u BG Very Happy,daaa dodje Shinee i swi Koreanski bendowi koje ja slusham :DDD...ima dosta josh toga
Na forume se regg. zato da bi ubila dosadu xDDDDDDDDDDDDDDD
Moja zhelja je da postanem pewachica :3
Hmmm i ne znam wishe shta da napishem ja mislim da je owo dowoljno za sada....
Ako se josh necheg setim napisacu xDDDDDDDDDD

https://www.facebook.com/profile.php?id=1654764026&v=info&

3Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Jul 16, 2010 2:49 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa ae i ja da napisem nesto :p
Volim TH svega par meseci ^^ ali za ovih par meseci postala sam veliki fan (:
Nemam neko dobro drustvo (cast izuzecima)...
Osim TH volim i Evanescence, Linkin Park itd Smile
Nisam zaljubljna trenuto..:p
Inace volim momke xD
Omiljene pesme su mi Scream,Ready Set go,Human connect to human,Screamin',Dark side of the sun,Love and death,Forever now,Hey you,Pain of love,Bleed it out itd :p
Od filmova najvise volim horore ^^ Smile
Stilove kombinujem...Smile
Nekad sam totalno emo *__* dok nekad nosim air max i ta sranja :p
Ne verujem u duhove i to...:p Ali ih se plasim :p
Obozavam zivotinje Smile
Zelim da zavrsim fax Policisko kriminalisticki ^^ Smile
I kao sto je rekla Marina..cega se setim dopisacu :p

https://bkaulitz.forummotion.com

4Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Jul 16, 2010 3:02 am

Marina Yang Yo Seob

Marina Yang Yo Seob
Running through the town
Running through the town

*|Pain of love|* ::
Nekad sam totalno emo *__* dok nekad nosim air max i ta sranja :p
ewww emo i air max nikad neidu zajedno xDDDDDDDDDDDD

https://www.facebook.com/profile.php?id=1654764026&v=info&

5Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Jul 16, 2010 3:09 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

pa ne idu zajedno..ali jedan dan sam emo i nosim starke a drugi dan sam normalna i nosim air max xDD

https://bkaulitz.forummotion.com

6Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Jul 16, 2010 3:15 am

Marina Yang Yo Seob

Marina Yang Yo Seob
Running through the town
Running through the town

Hahahaha
Ti ne znash shta hocesh XD
Pa ja cu waljda biti fenser zbog kose :3
Ocu da budem kao Jonghyun pa zato
Ali ce mi biti teshko da se odwiknem od emo stila
Pa onda necu ipak
Pa sam se predomislio da uradim kosu kao Chris Dakota
Pa cu biti i dalje emo
Jednostawno nmg da se odwiknem od tog stila lol
PS: ne znam ni shta sad trenutno napisao al nema weze xDDDDDDDDDD
:i'm sorry:
LOL
XD


Nesto vise o vama/nama :p 69246

https://www.facebook.com/profile.php?id=1654764026&v=info&

7Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Sub Jul 17, 2010 11:38 am

I'm bitch,so what?

I'm bitch,so what?
V.I.P clan

Ja sam Te0d0ra.....'97 sam g0d......iz cacka......imam dugu smedju k0su......bra0n ochi....Wis0ka sam(173 cm)....imam 48 kg......mn0g0 sam twrd0glawa....shk0la nije l0she....imam pun0 prijatelja......m0a chetw0rka:ja,tinna,kika i ana sm0 naj drugarice j0sh 0d malena i moe bff sa foruma su:Sem,Tasha,Anja,Mini,Masha.......w0lim swashta.....najwishe twilight i charmed...m0e prijatelje...
ne wolim isfolirane ljude.....nerw0zne ljude....i narawn0 0ne k0ji se prawe wazhni

8Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Sub Jul 31, 2010 6:45 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

1.I ja sam fan Tokio Hotela kratko ali sam zato mnogo zaludjena.. Nesto vise o vama/nama :p 596234

2.Zadovoljna sam svojim drustvom.Najprece su mi Andjela i Kica,a onda i nasi decaci
Hoki,Steva,Gruja,Zuca,Sale..Naravno,tu je i moja simpatija Jovan,ali on je cudan lik..
Nzm zasto mi se ustvari svidja..Reci cu samo da je skorpija u horoskopu i da ume da
bude veoooma pokvaren..Msm da me je kod njega ustvari privukla tajanstvenost..

3.Slusam jos i Linkin Park,The Veronicas,Nickelback,Davida Guettu,Basshuntera,Green Day..
Pre sam dosta slusala i PCD,sad i ne..A i Simple Plan imaju dobre pesme.. Smile

4.Omiljene pesme bih mogla da nabrajam do sutra ali me mrzi..U poslednje vreme
najvise slusam Scream,By your side,Hilf mir fliegen,1000 Oceans,
Leave out all the rest,In pieces,Breaking the habbit,Bleed it out,If I had you,
This is how it feels,Going under,Love the way you lie..I jos mnogo,mnogo toga..rekoh,mrzi me da nabrajam Smile

5.Volim hororee i horoskop i obozavam da pricam o njima Very Happy

6.Uvek imam neke ludacke ideje za stil ali ih ne primenjujem na sebi xD Svidja
mi se emo,hip hop,safari i mornarski stil..A oblacim se lezerno..za sad..

7.Moja veelika zelja je da sa drustvom osnujem bend,da pevam i pisem tekstove
i da uspemo u muzici..Nzm,meni je muzika na prvom mestu,onda drustvo pa porodica,
pa skola..Jeste cudno,ali jbg..

8.I pored moje veelike zelje da postanem muzicarka,najverovatnije je da cu zavrsiti
matematicku gimnaziju (iako sam mng talentovanija za jezike) a onda upisati medicinski
fakultet i postati psihijatar..Roditelji i nisu bas za tu ideju mene kao pevacice..
Ali msm da cu ipak pokusati nesto sa muzikom kada napunim 15 godina.. Very Happy

9.Zacrtala sam sebi da cu upoznati Billa jednom..I uspecu u tome makar umrla
pokusavajuci.

10.Veoma sam talentovana za jezike,oduvek idem na takmicenja iz srpskog i
osvajam nagrade,ove godine sam stigla i do republickog..Odlicno govorim
engleski,obozavam francuski i trudim se da ucim da govorim tecno..I hocu da
pocnem da ucim nemacki,bas bih volela da jednom cujem sebe kako lupam
nesto na nemackom xD

11.Obozavam da pevam i igram..Muzika mnogo utice na mene,pokrece me u
zivotu..Mrzi me da ucim da sviram instrument,mnogo sam ja lenja za to iako
bih stvarno volela da znam da sviram gitaru..Ali zato pevanjee..Uff,ako prodje
dan a da ja ne zapevam,onda racunajte da nisam medju zivima x)

12.U sustini sam cudno dete..Kada se zainteresujem za nesto,to mi lako postane
opsesija..Msm,cesto uhvatim sebe kako razmisljam o liku iz filma ili knjige,decku
iz benda..I kao da osecam njihove probleme..Tako i sa drustvom..Naravno,normalno
je da neko saoseca ali kod mene je to previse jako..Kad moja najbolja drugarica pocne
da place,ja automatski za njom..I tudje tuzne price me ponekad pogadjaju vise nego njih..
Ne placem cesto,ali ima trenutaka kad pesma moze da me natera da razmislim o necemu
i pustim suzu..Bas sam promenljivog raspolozenja i ako sam super raspolozena ceo dan,
vrlo je moguce da cu uvece plakati sama u mraku uz muziku..Bolest..
I mnogo sam tvrdoglava..Niko ne moze da me natera da promenim svoje misljenje i odustanem od onoga sto sam zacrtala..

13.Svi me vide kao hladnu,opustenu,ambicioznu i pomalo arogantnu osobu sigurnu u sebe,
iako sam ustvari prizemna,mrzim te uobrazene iz dna duse,nisam hladna,cak sam i previse
pristrasna i puna raznoraznih osecanja i misli..Umem da budem depresivna..Uvek krijem
osecanja iako su mi veoma bitna..Mrzim nepravdu i kada neko nekog uznemirava,bilo to
verbalno ili fizicki..Ipak,msm da reci mnogo vise bole od udarca..

14.Velika sam pristalica slobode..Obozavam tu rec i sva njena znacenja Very Happy
Jos kad sam videla da je Bill istetovirao Freiheit na ruci,zavolela sam ga jos vise xD

15.Voolim da filozofiram i mogla bih da provedem ceo zivot u pricanju o bilo cemu xD

Verovatno cu se setiti jos necega iako je i ovo vec previse xD



Poslednji izmenio ♥Billova♥malla♥ dana Sub Sep 18, 2010 2:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta

9Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Ned Sep 12, 2010 3:03 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

-fan sam tokio hotela vec 5 godina Very Happy

-slusam jos i balasevica, bajagu, azru, parni valjak, prljavo kazaliste, daleku obalu, disturbed, dubiozu, three days grace, elemental, him, rundeka...itd itd...prije sam slusala i evanescence i nightwish no jos uvijek koji put znam poslusat par pjesama...

-zadovoljna sam s prijateljima...najbolja mi je prijateljica Doris koju znam 8godina i zivi u ulici pored mene tako da se svaki dan vidimo...tu su jos Lana i Martina, koje stvarno puno volim...

-po horoskopu sam skorpion...no to je manje bitno xD jako sam tvrdoglava i nikada ne odustajem...tesko se naljutim na nekoga, no ako me netko povrijedi tesko da cu mu ikad oprostiti xDD

-nemam decka niti simpatiju...tj mogu reci da nikad ni nisam bila zaljubljena -.-

-imam svoj vlastiti stil oblacenja...prije sam bila sva u rock i metal stilu a sada sam rock no za izlaske znam obuc i stikle Very Happy

-obozavam crtati...to mi je glavni hobi...mislila sam se prvo upisati u umjetnicku skolu no na kraju sam nekako zavrsila u ekonomskoj xDDD
svi mi govore da trebam upisati likovnu akademiju no neznam...nekako imam premalo samopouzdanja a i ima milijon ljudi koji bolje crtaju od mene...

-zelim biti psihijatar ili profesor u srednjoj skoli...

-zaludjena sam Japanom...obozavam tu zemlju, jezik, kulturu... i zivotni san mi je otici u Japan...pogotovo obozavam anime...najj su mi vampire knight i death note...

-pusim vec 4godine

hmmm...ako se sjetim jos nesto, napisat cu...Very Happy

10Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Čet Feb 17, 2011 1:52 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Obozavam Justina Biebera♥
Za pocetak :3

11Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Sub Feb 19, 2011 4:53 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

To vidimo Very Happy

12Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Ned Feb 20, 2011 6:07 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Hehehehe ^____^
Da imam 3 godine stariju sestru Andreu.

13Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Čet Apr 14, 2011 5:36 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Studiracu psihologiju jer volim da pomazem drugima iako mi je najveca zelja da postanem pevacica i glumica(cak sam isla na glumu).Osim toga obozavam da crtam i to gde stignem:na papiru,po sveskama,knjigama,stolu :p cesto mi govore da sam talentovana za to xD sviram gitaru i (ponekad)pisem pesme.Obozavam horor filmove i cesto razmisljam o natprirodnom a volim i hororskop(svakog dana mi stize na mail xD).Obozavam da pricam,da filozofiram,uvek moram da budem u pravu i ne poznajem nijednu osobu koja je toliko tvrdoglava kao ja.Uek sam 100% iskrena i mrzim laz,dvolicnost i nepravdu.Vrlo sam samokriticna i nesigurna u sebe(barem sto se tice izgleda xD).Obozavam Anahi(upoznala sam je *_*) i Tokio Hotel(upoznacu ih xD).Za sada toliko Smile

14Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Čet Apr 28, 2011 7:17 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Mnogo želim da završim žurnalistiku i da budem novinarka.
Ali ne paparazzo ili novinarka u dnevnim novinama.
Volela bih da budem novinarka u nekom modnom časopisu, ili nekom časopisu koji se bavi uopšte životom, ozbiljnim temama i slično..
Nesto vise o vama/nama :p 450581 Nesto vise o vama/nama :p 450581 Nesto vise o vama/nama :p 450581 Nesto vise o vama/nama :p 450581 Nesto vise o vama/nama :p 450581 Nesto vise o vama/nama :p 450581

15Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Čet Apr 28, 2011 3:17 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Obozavam da "zezam" ljude sa drustvom.
Uglavnom,preko telefona ili preko Interneta.
Ali i umem da pravim sra*a. XD

16Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Apr 29, 2011 2:44 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ponekad idem na pričaonicu Krstarice i umirem od smeha koliko bolida ima Very Happy
Tajni nick koji svuda pali: Ženka Very Happy Very Happy Very Happy

17Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Apr 29, 2011 8:41 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Willkommen im Hotel^^ ::Ponekad idem na pričaonicu Krstarice i umirem od smeha koliko bolida ima Very Happy
Tajni nick koji svuda pali: Ženka Very Happy Very Happy Very Happy
HAHAHHAHAAHHAHA
I JA TAMO IDEM.
Ja sam uvek Nafurana_Kifla XD

18Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Apr 29, 2011 9:18 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Mrzim skolu najvise na svetu.

19Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Apr 29, 2011 1:14 pm

~Fashi0nista~

~Fashi0nista~
Running through the town
Running through the town

Idem u muzicku skolu. Razz

20Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Pet Apr 29, 2011 7:49 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Volela bih da znam sto vise jezika da govorim,da znam sto vise instrumenata da sviram,da znam sto vise sportova i plesova.

21Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Sub Apr 30, 2011 2:47 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Nalozila sam se na pevaca iz Three Days Grace *_*

22Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Sub Apr 30, 2011 8:15 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Pored Justina Biebera,Selene Gomez,Demi Lovato i Tokio Hotela volim i Avril Lavigne,Paramore,Britney Spears,Rihannu,Beyonce,Shakiru,Eminema i Chrisa Browna. Obozavam da gledam Wizards Of Waverly Place,Shake It Up,Sonny With A Chance i Suite Life On The Deck na Disneyu.

23Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Ned Maj 01, 2011 7:47 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Idem vec vise od 6 meseci kod psihologa Razz

24Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Uto Maj 24, 2011 5:56 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Grickam nokte.

25Nesto vise o vama/nama :p Empty Re: Nesto vise o vama/nama :p Sre Maj 25, 2011 12:23 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Mnogo me nerviraju nafurane klinke.I momci kojima je izgled najbitniji.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions