Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tom Kaulitz - intervju za bravo.de

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Ned Nov 14, 2010 7:50 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Prevod samo prvog dela posto samo to ima za sada, nema prevod na engleski celog intervjua. huh

ceo intervju (oko 17 minuta) je ovde:

http://www.bravo.de/stars/musik-charts/Tom-Kaulitz-als-Werbestar


Tom i zene u tourbus-u?

Tom: Mi zapravo nemamo neka velika pravila u bendu. Imamo samo jedan, a taj je da su zene zabranjene u tourbus-u, za sve nas. Jedino je iskljucen potencijalni dobitnik nagradne igre, moze da bude devojka, ali inace nikada ne pustamo nepoznate ljude u tourbus. Imali smo jedan shooting u busu jednom, ali osim toga sve je strogo cuvano od ociju javnosti, imamo dva tourbus-a, tako da je bend podeljen, Georg i Gustav imaju jedan, ja i Bill smo u drugom. Imamo dve ogromne posebne spavace sobe, dva velika kreveta, i prvi put su nasi psi s nama, to znaci da je osoba potpuno opustena u busu. Gledamo filmove, lezimo na krevetu s psima...

Kakva je situacija unutar tourbus-a?

Tom: Da budem iskren, volim da provodim vreme u tourbus-u. Mislim da je super! Osecamo se tako opusteno tamo, to je kao dnevna soba na tockovima, ovaj put smo cak nosili i gomile kutija s nama kao da se selimo, svece, dekoracije iz kuce, jer volimo da namestimo sobu da izgleda onako kako nama odgovara. Bill i ja, mi imamo oko 20 kofera najmanje sa nama, imamo ogroman garderober i zaista se osecamo kao kod kuce. Zaista je udobno. Kod kuce i inace samo sedim i gledam TV, tako da to nije neka razlika kao u tourbus-u. Imamo ogroman stage i kada sidjemo s njega, lepo je uci u ogroman tourbus i odmoriti se.

Tom nema devojaka u tourbus-u? Pa kako ovde ubijas dosadu?

Tom: Moram da priznam, ponekad pokusam da prevarim Billa, jer mi smo preko 2 meseca na turneji i naravno, ne mogu da izdrzim bez devojaka, i pokusavam da ga prevarim u vezi s tim s vremena na vreme, ali ne bi bas trebalo videti sta se desava u tom busu. Ali imamo video igre, mozemo da igramo twister, mozemo da igramo drustvene igre, uvek se neceg setimo. Osim toga imamo pauze na parkinzima, putujemo sa 11 kamiona, 6 velikih kamiona, tako da cesto imamo zurke na pumpama.

Razlike izmedju apartmana i busa.

Tom: Probuditi se u tourbus-u nije uvek prijatno kao probuditi se kod kuce. Na turnejama uvek snimamo neki dokumentarac da ljudi vide kako zivimo i da nije uvek tako glamurozno kao sto svi misle da jeste, ok imamo TV u busu, ali to je i dalje samo autobus, osoba tamo spava 2 meseca, samim tim osoba nauci da postuje druge vise, vise nego kad smo kod kuce. Mozemo da spavamo 24 sata, a ne slavimo. Normalno neko voli malo da popije ili luduje, ali na turneji to nikada ne radimo. U tourbusu imamo samo... dve vrste caja, za pice, i malo je smirenija atmosfera.

prevod na engleski: P.2k @ THus
prevod na srpski: Goga


-------------------------

Kupatilo u busu?

Tom: Da, za turneju napravimo neku vrstu kupace-prikolice (lol), naravno samo je bendu dozvoljeno da koristi. I umm. da, to je kao prikolica i tu su zaluzine, i privatni stit i unutra je veliki tus, tropski tus, i lavabo, upravo sve sto ti treba, to je stvarno super. Dali smo da se napravi ovo specijalno za turneju, zato sto u busevima postoji samo toalet u kojima ti cak nije ni dozvoljen 'veliki posao'. To nije tako dobro, ali imamo extra kupatilo prikolicu ovog puta i biec sjajno.

Pripreme za koncert? Pravila?

Tom: Direktno pre koncerta.. pa, radimo soundcheck, sto je ustvari moronski, zato sto zvuci isto svaki put, zato sto imamo kompletno nase stvari sa sobom, imamo nasu tekniku, nasu binu, nasu produkciju...i..umm...nasa priprema se sastoji iz soundchecka svaki put. To znaci da uvek odemo u halu, pogledamo kako ce biti to vece i odsviramo kao jednu ili dve pesme, samo da dobijemo osecaj.. Za ostalo samo smo u backstageu i imamo intervjue i pola sata pre, ovo je zlatno pravilo, zajedno smo u jednoj sobi, i zajedno smo nervozni, nikom nije dozvoljeno da nas uzemirava ili da udje. Onda smo svi samo kompletno nervozni.

Georgov ritual:

Tom: Georg, nas basista, uvek mora da ode u toelat pre nastupa, to je veom avazno, da uradi 'veliki posao' pre nego sto izadjemo na scenu, zato sto nam to donosi srecu. Tako je bilo uvek, verovatno smo vec odsvirali oko 3000 konecrata za sad, i svaki put kada je bio u toaletu pre, ovo mora biti zadrzano.

O cemu razgovarate pre koncerta?

Tom:Ne postoji specificna tema, pa, pricamo o svemu. Najvise vremena zezamo Georga (actually we bitch about Geo, but dunno kako da prevedem, my serbian is so lame xD you don't wanna now how I explained the word LUBE to Lana today) i ljutimo se jedni na druge, ali ustvari, samo smo zajedno nervozni. Ustvari mnogo sranja tu izlazi. Ne bi trebalo da bude kamere tada zato sto samo pricamo sranja.

Da li ce pobednik imati iskustvo kako rockzvezda zivi?

Tom: Da, naravno. Pa, ja se ustvari radujem tome jer letimice gledas na takav tour zivot. A to je, kao sto sam rekao, ne kako zamisljas da jeste. Uvek sam mislio: ' Okay, takav tour zivot je potpuno opustajuci. Sviras svoje pesme uvece, i sem toga je 'Halli Galli' [znaci kao 'lako je'] i pijancis i tu su zurke, i onda ides u backstage i tu je sampanjac, mozda vir [wtf], i sve je sjajno', ali istina je, odes u backstage i vidis hladne, sive zidove i tu se ne desava mnogo. Imamo mali tanjir slatkisa na stolu, i.. umm.. da, mislim da je sjajno da ljudi vide kako je stvarno na turneji. Ali kao strancu prvo ti se verovatno cini super, zato sto nikad nisi bio na turneji. Vidis bus i... I dalje se secam kada sam viedo bus prvi put, bio sam totalno impresioniran i mislio sam 'Ovo ce biti bomba', ali kada spavas u toj stvari dva meseca, i sve radis u tom busu, onda ti vise nije super. Uhm.. ali mislim da je to prilicno dobro, stvarno dobijes utisak o celoj stvari.. i stvarno imas dnevnu rutinu. Nije da je svaki dan potpuno drugaciji, ustvari, dani su isti, imas posao, kao kad abi isao u kancelariju ujutru. Dodjes u halu ujutru, uglavnom bez tusiranja, radis soundcheck i tako dalje, posle toga imas intervjue, onda ste zajedno nervozni, onda Georg ide u toalet i ond aje velki show.

Dekoracija/trud

Tom: Ljudi dodju u halu, i onda je koncert, samo prihvatis tako kako jeste. Ne znas koliko je truda iza toga. I mislim da je stvarno interesantno viedti kako 150 ljudi udje u ovu halu ujutru, svi s ovim kacigama i grade binu na dva kraja hale. I onda ide soundcheck, i lightshow i tako dalje. I takodje je jako zanimljivo videti kako je groznicavo tu, kad na primer odemo s bine.

Zabava/Relaksacija?


Tom: Ovog puta smo poveli pse s nama, to je stvarno super, nisamo to nikada radili. To znaci da mozez verovatno da se odvezes u sumu s psima i da prosetas ili tako nesto. A pored toga... Ja sam takodje strastveni vozac, bilo bi cool, kada bih imao svoj auto sa sobom, ali to bi znacilo da bih morao da zaposlim jos jednu osobu da vozi moj auto iza busa, i ako zelim, mogao bih jednom sam da vozim.. ali to su stvarno velike razdaljine koje ostavimo za sobom. Na ovoj turneji smo se takodje vozili 3 dana non-stop u nekim slucajevima, tako da smo 3 dana u busu bez pauze neged, zao sto moramo da se vozimo na primer od Moskve do..uhm.. ne znam gde, i tu je 3000km u planu li tako nesto. I sa takvim busevima je stvarno velika razdaljina.
Vec sam vozio nas bus jednom! Da li mi je dozvoljeno da to kazem?.. Ali na privatnom zemljistu sam cak vozio nas bus jednom, na terenu hale, da tako kazem. Nije tako lako.

Stil tvoje odece/tvoje licno/u poredjenjus tvojim bratom

Tom: Kako bih to opisao? Tu je ustvari opsta rec.. da opise.. pa ' extremno dobro izgledajuci', ja bih to tako nazvao. Ne, sa mnom je tako da mi treba sloboda, mora da izgleda dobro, ali pre svega toga moram da budem sposoban da se pomeram u tome i mora d abude opustajuce. Ja nisam tip koji nosi extremno usku odecu koja je neudobnai tako dalje, to izgleda stvarno glupo. Na primer, moj brat blizanac stvarno izgleda 'banana' kako trci okolo i nosi svarno usku odecu. A ja, moram da se osecam dobro, da, mislim da je to najvaznja stvar. Mora da izgleda dobro i da se osecas dobro, samo lako. Moram to reci zbog mog oblika tela moram da nosim extremno siroke pantalone.

Hocemo li videti Toma u odedlu jednom?

Tom: U zivotu, vec sam jednom nosio odelo. Na specijalnom dogadjaju, privatnom. Izgledalo je extremno dobro, moram reci. Ustvari mogu da nosim sta god hocu. Ali privatno, moram da se osecam dobro,u odelu je stvarno usko i ja sam extremno misicav tip.. i .. u takvom slucaju, stvarno je tesko uopste i naci nesto za mene. Ako mogu da biram, onda uvek uzmem nesto udobno.

Ozeniti se u odelu? Kako ce to izgledati? Koje cipele?

Tom: Obuo bi Reebok-cipele, sa odelom. Definitivno bih imao belo odelo i bele paike, mislim da je to col. Ustvari to sam nosio na ovom privatnom dogadjaju, nosio sam belo odelo i bele patike, izgleda dobro. Mislim nositi cipele i tako dalje stvarno nije moj stil, da budem iskren.

Sta o outfitima na bini?

Tom: Razlika na ovoj turneji je sto smo svi imali outfite za binu. Na predhodnim turnejama samo je Bill imao outfit za binu.. ili par outfta za binu.. ja sam imao svaki dan drugaciji outfit. Mozete zamsliti, stvarno je kompleks kad uvek moras da imas razlicit outfit za 35 nasupa. Onda moras da nosis oko 20 torbi samo za nastupe. A ovaj put svi smo imali outfite, specijalno za nastupe, i malo su vise specificni, povezani su ejdan s drugim ovaj put. Turneja se zvala 'Welcome to Humanoid City', znaci da je sve nekako okrenuto buducnosti. I mislim da se Bill posebno izdvaja, moj outfit je pre opusteniji i malo vise kao so bih nosio i prvatbo. Aali dobro, stvarno je malo vise okrenuto buducnosti.. vise..kukavicki [wtf].

Strast obuce patike!

Tom: Meni je uvek vazno da imam odgovarajucu obucu za svu odecu koju imam. Ovo znaci da ih imam u svim bojama, sa svim pertlama, sve vrste patika. Mislim da imam... ustvari ne znam koliko ih je ali ih je stvarno mnogo. Takodje smo napravili nesto kao sobu-prodavnicu kuci, nsto kao fundus( ne znam sta je to), gde mozes da udjes, i na primer kada obucem zutu majicu, onda moram da obujem zute patike. Imam ceo repertoar, i mislim da kupujem oko 10 pari novih patika svake nedelje.

Patike zato sto mozes bolje trcati za zenama?


Tom: Ne, ne uopste. cak ni ne trcm brzo, zbog svojih niskih pantalona ne mogu da trcim brzo. Uhm.. ali ne, to nije slucaj uopste. Kao sto rekoh, uvek je vazno da mi se boje uklapaju. I ostali mi se stalno smeju, zato sto si imaju samo 5 pari cipela, ili tako nesto a ja imam.. ali moje patike uvek izgledaju novo takodje, to mi je mnogo vazno, mrzim kad su prljave ili nesto. I imam ih u svim bojama. I na primer kada su crvene pertle u patikama, moram tu boju da nadjem opet negde u som outfitu. Mora da bude uhm...uhm.. crveno negde u mom outfitu onda.

Zasto shooting za Reebok?

Tom: Za mene je uvek vazno kad radm ovakve stvari, da su autenticne i da mi se svidja. I tako je s outfitima za nastup, nikada ne bih obukao ili uradio nesto sto ne mogu licno da predstavljam. I ja nosim Reebok od kad sam imao. umm oko 2 godine i uhm.. tako da ovo mi je uvek vazno. I mislim da su oko 80% mojih patika Reebok, imam ih u svim bojama. Oni jednostavno prave super patike. I mogu ih toalno predstavljati. To mi je uvek najvaznija stvar, nikada se ne bih mogao postaviti negde i onda, na primer, reklamirati cipele. To bi mi bilo malo tesko.
Reporter: Mslim da to niko ne bi kupio od tebe.
Tom; Da, da, verovatno ne. Ali, moram reci, izgledalo bi dobro ne mani. To je samo slucaj, sve izgleda dobro na meni.

Da li ti je zabavno da budes model? Razlicito od drugih shootinga? Ovaj put sam?


Tom: Da, definitivno. Ovde se stvarno moras otvoriti. Obicno na shootinzima tu su samo jedan ili dva subjekta, onda stojis ispred kamere i onda boc boc [wtf], u kutiji je. Ali ovde se stvarno moras otvoriti, ali ej zabavno, definitivno. I povrh svega, radim ovo sam, to je mnogo jedostavnije nego kada bih imao i ostale sa sobom. Tako da, stvarno je super. Photoshoting je stvarno zabavan, i stvarno je dobar tim i nesto drugacije, ne one tipicne stvari. Mozes se i sportski aktivirati.

Zasto ti odgovara nova Reebok-kampanja?

Tom: Da, apsolutno. Apsolutno. Slaze se super.. Takodje mislim da ono sto napravimo ovde je mnogo dobra stvar, ovo takmicenje i tako dalje, da nas ljudi mogu pratiti. I za nas kao bend, ovo takmicenje az nase fanove je veoma vazno. Mnogo je dobro, definitivno. I takodje s nasom sledecom turnejom, sve je malo okrenuto buducnosti, nas album se zove 'Humanoid', sve je takodje okrenuto buducnosti. Mislim da se super slaze, definitivno.

Ako pobednik bude zensko, moze li tu biti malo vise od toga?

Tom: Pa, ne mogu to iskljuciti. Svar je utome da, u nasem bendu vec dvojca su zauzeta, basista i bubnjar. Bill je jos uvek solo, i ja.. Ja ustvari imamo drugu devojku svaki dan. Pa, ovo znaci, ne mogu to iskljuciti sa sobom. Zavisi kako se bude razvijalo, ako smo na istoj talasnoj duzini. ali to edfinitivno ne mogu iskljuciti.

Muzika, zivotni stil, metnost, idu zajedno?


Tom: Cesto nas pitaju ' Kako je to s vasim stajlingom?' ili tako dalje 'Da li vam iko da takav stil/' i za nas to mora biti jako vazno, da nema veze da li je to Georg, ili Gustav, ili ja ili Bill, mi smo takvi kakvi smo na bini, to smo mi 100%. Bill izgleda tako ludo zato sto hoce, niko mu ne govori da izgleda tako. I tako je sa mnom, nikada ne bih dozvolio da mi neko kaze sta da obucem. Tako da mislim da outfit, stajling, umetnost i muzika, sve ide zajedno, zato sto kad ne mozes da predstavljas ono sto si 100%, onda nije autenticno, to nam je uvek bilo najvaznije. Mislim da je tako i s muzikom, uvek kada slusam muziku, i svidja mi se izodjac, onda takodje zelim da volim licnost tog lika i zelim da ga upoznam i da mi se svidi njegov stil. Zbog toga snimas spotove, zato sto ide zajedno. Licnost, stajling, muzika, mislim da se sve povezuje. AKo mi se nesto ne svidi, necu vise biti fan toga. Pa, kada sam fan izvodjaca i njegove muzike, onda sam takodje fan njegove licnosti, fan sam svega sto ima veze s tim izvodjacem.

preod na eng: Petush @ THInfo
prevod na sr: Bim @ THS

2Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Ned Nov 14, 2010 9:18 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Prave zurke na pumpama? xD ahhah lol Razz
Ja mislim da im je bas extra unutra :DD

https://bkaulitz.forummotion.com

3Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Ned Nov 14, 2010 3:02 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

"Zurke na pumpama" Tom Kaulitz - intervju za bravo.de 601562
Meni to zvuci mnogo jadno xDD
Mukice,meni je njih zao..Cega su se sve odrekli.. Tom Kaulitz - intervju za bravo.de 480524

Btw,o kakvoj kampanji prica Tom uopste? o.O
Bas je zanimljiv interview,hvala Smile :*

4Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Pon Nov 15, 2010 7:04 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa kako se i ne bi odrekli svega..oni svoju porodicu vidjaju jednom godisnje,nemaju privatnost...Very Happy
a i ima puno siledzija kao sto smo mii Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

5Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Pon Nov 15, 2010 4:02 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Jadniiii No
A ja im,debil,zavidim xD

6Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Uto Nov 16, 2010 9:15 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa i ja im zavidim xD
Ali smuciolo bi nam se posle 5 dana xDD

https://bkaulitz.forummotion.com

7Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Uto Nov 16, 2010 10:07 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Deset Razz Very Happy

8Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Uto Nov 16, 2010 1:05 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

1 mesec Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

9Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Uto Nov 16, 2010 1:53 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

2 Razz Very Happy

10Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Pon Nov 22, 2010 1:37 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

hahahaha 3 xDDD

11Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Empty Re: Tom Kaulitz - intervju za bravo.de Sre Jan 26, 2011 6:06 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A bas je micast Tomicak *_* ♥
Ocu ja da bar vidim taj Tourbas brate xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions