Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Obeležja fanova Tokio Hotela

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Obeležja fanova Tokio Hotela Empty Obeležja fanova Tokio Hotela Uto Jan 18, 2011 7:29 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Well, nešto sam bezveze guglala o TH-u & fanovima..
I naletela sam na nešto što bi moglo da bude zanimljivo Smile
Na nekom sajtu je predloženo da fanovi Tokio Hotela nose tri narukvice različitih boja koje bi predstavljale našu vernost Tokio Hotelu, a uz to bi bile simbol našeg prepoznavanja..
Te tri narukvice bi bile narandžaste, plave & crne boje, što su boje koje predstavljaju njihova tri albuma..

Nzm kako vam se sviđa ideja, ali mislim da bi bilo zanimljivo Very Happy
Btw, dobro došle su još neke ideje o simbolima TH fanova, mogli bismo da smislimo nešto zajedno Smile

2Obeležja fanova Tokio Hotela Empty Re: Obeležja fanova Tokio Hotela Uto Jan 25, 2011 4:24 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Aaa,dobra idejaaa ^^ ♥

3Obeležja fanova Tokio Hotela Empty Re: Obeležja fanova Tokio Hotela Sre Jan 26, 2011 10:46 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Dobra fora,samo ce biti malo teze naci obicne narukvice tih boja Razz
A mi da smislimo nesto x]
Neki predlog? Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

4Obeležja fanova Tokio Hotela Empty Re: Obeležja fanova Tokio Hotela Sre Jan 26, 2011 5:51 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Da,hocee Razz
Ja nemam zasad nijedan zivi predlog ://
Mozemo da vidimo na netu sta su drugi radili pa da i mi to prisvojimo ^^
Ja to tako radim xD

5Obeležja fanova Tokio Hotela Empty Re: Obeležja fanova Tokio Hotela Pet Feb 04, 2011 1:28 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Iskreno, baš sad mi ništa ne pada na pamet, imala sam neke ideje, ali zaboravila sam -.-
Alii, iako ja više volim originalnost, dobro je da koristimo prava obeležja TH fanova.. Bar ona koja neko stvarno upotrebljava.. Jer sad ako se mi dogovorimo da nosimo jednu crnu narukvicu (lupam) u znak TH-a, nijedan drugi fan neće znati da je to obeležje fanova.. x)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions