Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tvinsi se sele u Ameriku!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Tvinsi se sele u Ameriku! Pet Sep 24, 2010 7:46 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Bill i Tom Kaulitz iz nemackog najuspesnijeg internacionalnog rock benda Tokio Hotel napustaju Nemacku i sele se u Ameriku.

Kako Bild saznaje, poznati bliaznci ce vec u jesen biti preseljeni u Los Andjeles. Zajedno sa svojim menadzerom i producentom, Davidom Jostom, koji zivi na Beverly Hillsu vec preko godinu dana, hoce da pisu nove pesme.

David Jost potvrdjuje Bildu: "Da, Bill i Tom ce se preseliti u Los Andjeles za pocetak, ali ce zadrzati svoju kucu u Nemackoj. Selidba u LA je planirana za polovnu novembra."

Kolege iz benda, Georg i Gustav, zele da ostanu u Nemackoj, zato sto tamo imaju devojke. Prijatelj benda je rekao da pored planiranog rada u studiju u LA-ju, razlog je i konstantna pratnja stalkera kao i provala u njihovu kucu u Hamburgu.

Nece biti tiho za bliaznce u Los Andjelesu. Kolekcija zvezda nije nigde veca nego u Holivudu, Bill i Tom su takodje bili uhvceni od strane paparaca i u Los Andjelesu.

Prodali su vise od 8 miliona CD-ova za sad. S svojim novim DVD-jem i Live albumom, Humanoid City, stigli su na prvo mesto u preko 15 zemalja sirom sveta. U Nemackoj, Brazilu, Meksiku, Klumbiji, Fancuskoj i Svajcarskoj ove godine. U Italiji, Portugalu i Belgiji su bili drugo mesto.

source
prevod na eng: Pat @ THA
prevod na sr: Bim @ THS



Sad(((

https://bkaulitz.forummotion.com

2Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Pet Sep 24, 2010 3:17 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

E samo im je to falilo..
I samo je to meni falilo..
Ovako smo bar bili na istom kontinentu xDD
Bilo je nade za nas xDDDDDDD
Jbm te bre Bille tupavog.. Sad

3Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Pet Sep 24, 2010 3:21 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Bas je trulo sto se sele a G&G ostaju u Nemackoj..
Nov CD ce snimiti nikad,a mozda ni tad.
Samo da se ne raspadnu.
Pa bili smo na istom kontinentu,a to mng znaci za nas fanove.
A sada idu u glupu Ameriju!
Bill ja te jebem i tupavog i netupavog xD (ako stignem do Amerike nekad -.-)

https://bkaulitz.forummotion.com

4Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Pet Sep 24, 2010 5:07 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Daj jbt,zajedno su u bendu i zive na dva razlicita kontinenta.
Pa da l' su normalni?
CD,pa,valjda ce nekad snimiti nov,ali u skorije vreme nece sigurno,sad jos promovisu ovaj Humanoid..
'ebala ih Amerika..
"Prokleta je Amerika i zlato sto sjaaaaa.. Sta mi vredi tvoja slika kada Billa nemam jaa" xDD
Bille,Saska i ja te delimo i tupavog i netupavog,i nasminkanog i nenasminkanog,i kao pevaca,i kao odbojkasa,i kao baletana..U svakom slucaju,jebemo te xD

5Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 2:30 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

♥️Billova♥️malla♥️ ::Daj jbt,zajedno su u bendu i zive na dva razlicita kontinenta.
Pa da l' su normalni?
CD,pa,valjda ce nekad snimiti nov,ali u skorije vreme nece sigurno,sad jos promovisu ovaj Humanoid..
'ebala ih Amerika..
"Prokleta je Amerika i zlato sto sjaaaaa.. Sta mi vredi tvoja slika kada Billa nemam jaa" xDD
Bille,Saska i ja te delimo i tupavog i netupavog,i nasminkanog i nenasminkanog,i kao pevaca,i kao odbojkasa,i kao baletana..U svakom slucaju,jebemo te xD

Rekao je Bill da krecu sa novim CD-om..Humanoid turneja je zavrsena..
Sad nastupaju samo ovako...
Bilo je lepse kad smo znali da zive u Nemackoj i ako nikad nisu bili tamo..
Sada su nam na milione kilometara daleko..
I sigurno nece doci u Srbiju..
I kako ce spremati nastupe kad nisu na istom kontinentu..Da nece mozda preko Msn-a ili Skype-a? o.O
Aaaa to da ga jebemo,to se podrazumeva Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

6Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 7:13 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Da ziher...samo mi je jeos to trebalo...mogli su jos negdje dalje otic -.-

7Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 10:15 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Samo cekam da se presele na Antarktik,koliki sam baksuz.

8Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 1:05 pm

~AnythingButOrdinary~

~AnythingButOrdinary~
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Ne znam sto se toliko digla prasina oko toga sto idu u Ameriku...
meni to iskreno nije nista posebno..

9Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 1:11 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Meni je to bas uzasno..
Msm kao sto sam i rekla oni nikada nisu bili u Nemackoj ali makar smo znali da oni zive tamo..da su nam makar malo blizu Razz
A sad idu u Ameriku daleko od svojih kolega..
I kako ce onda vezbati,snimati,...? o.O

https://bkaulitz.forummotion.com

10Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 1:19 pm

~AnythingButOrdinary~

~AnythingButOrdinary~
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

I meni je glupo sto ne idu sa Georgom i Gustavom..a rekli su da idu zato sto L.A. ima neki posebni studio..ili sta vec ... ali onda mi je ne logicno da ne idu i ova dvojica..

Kod mene je to:
Doesn't count, far or near
Very Happy

11Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sub Sep 25, 2010 1:36 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa nadamo se da ce se vratiti iz LA-a brzo,kao i prosli put.
Sad kao idu zbog silnih napada,i provale u stan,ali ako ne zele da se raspadnu morace da se ponovo vrate u Nemacku i da zajedno rade..

https://bkaulitz.forummotion.com

12Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Sre Jan 26, 2011 6:30 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A pa sta cemo mi tu Razz
Mozda su im tamo povoljnjiji uslovi za zivot trenutno.
Al ne znam sta moze da im fali u Nemackoj? Razz
Al dobro.
Sad
Ovako smo bar bili an istom kontinentu,ko sto kazete Razz
Ali ja mislim da ce se oni vracati u Nemacku.Pa to im je domovina Very Happy ^^ ♥️

13Tvinsi se sele u Ameriku! Empty Re: Tvinsi se sele u Ameriku! Pet Feb 18, 2011 7:22 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

I ja msm da će da se vrate u Nemačku Smile
Bar u posetu Neutral
Ja sam prešla preko ovoga xD
I da žive u Nemačkoj, opet ih ne bi' videla xD
Bili su bliži, ali to ne znači mnogo.
Kao što reče Ines :
Doesn't count far or near♥️

P.S. Hurricanes&Suns dokazuje da mogu da rade i ovako Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions