Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vece kao i svako drugo??

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vece kao i svako drugo?? Empty Vece kao i svako drugo?? Uto Sep 21, 2010 2:43 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Prvi dan skole...srednje skole. Imam srecu sto sam upala u odeljenje sa dve drugarice iz osnovne,Cakanom i Alex. Na putu nazad dogovorile smo se da dodju kod mene u nadi da cemo zateci mog brata Georga sa svojim drugovima...I bilo je tako. Smejuci se usle smo u kucu iii..Bill,Tom, Gustav i Georg su sedeli na kaucu u dnevnoj sobi i igrali sony. Vikali su kao deca prepirujuci se oko igrice.
-Cao-rekla su sva cetvorica u isto vreme ne odvajajuci pogled od ekrana.
Cao-odgovorile smo sa osmesima na licima,prisle da se pozdravimo i zatim utrcale u sobu. Bacile smo se na moj krevet i pocele da ogovaramo `savrsenu` cetvorku.
***
I tako su dani prolazili. Upoznale smo mnogo momaka ali niko nije bio kao Bill,Tom i Georg. Jedno vece sedela sam na krevetu i listala neki modni caspis. U tom trenutku telefon je zazvonio.
-Alex-pomislila sam bacajuci pogled na fon.
Bila sam u pravu.
-Ej Alex-rekla sam nakon sto sam pritisla zeleno dugme.
-E...ej...aaaaa...Saskaaaaaaa...-vristala je.
-Alex..Sta se desilo?-pitala sam iznenadjeno.
-Bill..jaoooo-cudan glas je `vrsistao` sa druge strane.
-Sta? Da mu se nesto nije desilo?-upitala sam zabrinuto.
-aaaaaaa ma kakvi...pozvao me je da izadjemo i naravno pristala sam-nije prestajala da vristi.
U tom trenutku i ja sam joj se pridruzila u vristanju.
-Bas mi je drago Alex. Srecna sam bre i vise od tebe. Zovi me kad dodjes da mi pricas kako je bilo. Jedino ako te posle ne vodi kuci,pa ako budes bila zauzeta-kikotala sam se.
-Jaoo Saska ne preteruj...Zovem te kad dodjem,caos.
-Cao-
Spustila sam telefon pored sebe i bacila se u razmisljanje. Osecala sam se srecno zbog Alex ali u isto vreme i tuzno,prazno,usamljeno...-Kako bi bilo lepo da mene Tom tako pozove-mislila sam.Ali kad malo bolje razmislim on je najpopularniji bad boy u kraju i sire a ja sam niko i nista. Moje razmisljanje prekinuo je Georg.
-Mogu li?-upitao je kucajuci.
-Ajde-odgovorila sam smoreno jer predpostavljam da mu nesto treba. Ima bas da me smara.
-Ja idem sa Tomom da se on vidi sa nekom ribom i ide i tvoja Cakana samnom-rekao je totalno hladno.
-Ko?Tom?-glas mi je drhtao a oci se punile suzama.
-Aha,sto?Ajd` idem ja da obujem martinke,sad ce Tom da dodje.Ljudim te,cao-
-Hh..Cao-odgovorila sam hrabro,dok se moje srce cepalo.
Suze su mi krenule niz rumeno lice kada sam zacula Tomov dubok glas u dnevnoj sobi.
-Jel idemo brate?-obracao se mom bratu.
Uzela sam telefon i razbila ga o zid. Bacila sam se na krevet i pocela da placem. -Cakana mi nije javila da izlazi,Tom ide sa drugom. Ma super.-pomislila sam dok sam plakala. U tom trenutku vrata moje sobe su se otvorila. Nisam se okretala. Neko je seo pored mene i stavio ruku u moju dugu crnu kosu. To je bio Tom.
-Zasto places?-upitao me je zabrinutim glasom i ako znam da nije bio.
-Dodji ovamo-podigao me je sa kreveta sebi u zagrljaj.
Nisam mogla da se suzdrzim, odmah sam mu uzvratila zagrljaj stisnuvsi ga jako. Osecala sam se sigurno u njegovom narucju i zelela sam da zauvek ostanemo ovako.-Mozda se ovo nece ponoviti-misli su mi se motale po glavi. Njegov miris me je opijao a usne dovodile do ludila. Odmakao mi je glavu i poceo da brise suze.
-Zasto places? Da nije neki decko u pitanju?-bio je uporan i ocekivaio je odgovor.
-Maaa..nije bre..jes..ne..ma jeste...-
-Pa koja budala je mogla da povredi devojku poput tebe?-upitao je smekerski.
U Tom trenutku sam ga odgurnula od sebe i pocela da vicem -Pa ti si Tom ta budala. Godinama se pravis da ne vidis sve ovo sto osecam prema tebi. Jos sam izlazis sa drugom devojkom.-prekrila sam lice rukama.
-Sta?Molim?-pitao me je iznenadjeno ali odgovor nije dobio.
-Sa kakvom devojkom ja izlazim? Ja idem sa tvojim bratom da se vidi sa Cakanom jer mu je glupo da ide sam.-davao je objasnjenje.
-Ma lepo.Bill izlazi sa Alex,Georg sa Cakanom, a jedina ja ovde sedim.-zadirkivala sam ga, u nadi da ce postaviti neko pozitivno pitanje.
-A zasto ti i ja ne bi izasli? Mislim kad ja nisam ravnodusan prema tebi a nisi ni ti prema meni,pa sta fali?-nisam bila sigurna da li dobro cujem ili ipak sanjam.
-Daj Tom ne zezaj me..Mozes ti da imas mng bolju devojku od mene-rekla sam kajuci se sto je to izletelo iz mojih usta.
-Ne.Ti si meni idealna. I ja vec duze vreme osecam ljubav prema tebi.-
Svakim korakom mi je bio sve blize.
-Ne otezavaj mi bree-ne znam sta se desilo,ali znasla sam se u njegovom zagrljaju,na 1mm udaljena od njegovih socnih usana.
-Tom krecemo-vikao je Georg iz dnevne sobe.
-Ja ne idem,izvini-odgovorio mu je Tom.
-Zasto to radis? Nemoj da se zrtvujes zbog mene-rekla sam mu.
-Zato sto te volim-svoje ruke je spustio sigurno na moju zadnjicu znajuci da se necu ljutiti. Polako se priblizavao mojim usnama,dok je oblizivao svoje. Izludjivao me je. I etoo..Nas prvi poljubac. Njegove usne su bile na mojim,nezno se pomerajuci gore-dole.
Drhtala sam.
-Nemoj da se plasis-rekao je tiho,pa me je zatim gurnuo na krevet i legao preko mene. Svojim rukama je drzao moje,stavljajuci mi ih iznad glave. Ljubio me je sve strasnije...
***
Sedeli su jedan preko puta drugog u luksuznom kafeu u centru grada. Billov topao pogled je svo vreme odmeravao Alex-ina (xD) gola ramena. Oboje su bili zaljubljeni. Dok su ispijali kafu, pricali su o raznim stvarima,smeskajuci se jedan drugom.
-Idemo li?-upitao je Bill ne sklanjajuci pogled sa Alex.
-Pa ajde- odg je ona ne skidajuci osmah sa svog prelepog lica. Oci su joj caklile...
Jednim pritiskom na dugme,Billov auto je bio otkljucan. Krenuo je da joj otvori vrata suvozaca. Ona se nasmejala i krenula da udje ali ju je Billova topla ruka zaustavila. Uhvatio ju je za struk gledajuci pravo u oci.
-Da li osecas isto?-pitao je Bill.
-Ne znam sta ti osecas,ali ja ludim za tobom-Smeskala se ona.
-E pa onda smo se nasli-pogledao ju je u usne,privukao ka sebi i snazno poljubio.
Stajali su tako nekih 5 min ispred kola,kada je Alex postalo hladno. Usli su u kola i upitili se ka Billovoj kuci....
***
Nisu sacekali ni da zatvore vrata, Bill je navalio na Alexine usne. Ljubili su se kao da su gladni a da su im poljupci hrana. Billova ruka je klizila po njenoj nozi. Posle nekog vremena se nasla ispod njene haljinice,milujuci njenu zategnutu zadnjicu.
***
Georg i Cakana su sedeli pored reke. Oboje su uvek voleli romanticne izlaske. Georg je svirao Cakani pesmu na svojoj novoj gitari. Smejali su se i caskali kao mala deca. Ali to zapravo uopste nisu bili. Georg je bio direktan i odmah je rekao Cakani sta misli. Ona je samo upijala njenih krupnim ocima. Nije znala sta da kaze kada joj je Georg izjavio ljubav. Pa to je ono sto je ona zapravoo sanjala. Tisina je vladala jos par minuta,kada je ona tiho rekla -Volim i ja tebe,najvise-spustila je glavu na njegovo rame.
Prisao joj je veoma blizu i okrenuo je par puta oko sebe,posmatrajuci da li ima nekog prolaznika. Ne! Bili su potpuno sami i mogli su da rade sta zele. Georg se vrpoljio i ceskao, ne davajuci Cakani znake da hoce da je poljubi. Ona ga je gledala zamisljeno. Volela je da gleda kako se on `gubi` u nekom svom svetu. I ...poljubio ju je na brzaka,a ona je i dalje gledala. Osmeh se ocrtao na njenom prepranulom licu. Prisla mu je i nastavila da ga ljubi. Posle ovako divnog sastanka ostisli su kod Cakane gde su...Smile
****

Te veceri,koja je na prvi pogled izgledala veoma dosadno,nama su se ostvarili snovi.Nase prvo iskustvo,sa momcima koje volimo. Dosta toga cemo imati da pricamo sutra u skoli.

https://bkaulitz.forummotion.com

2Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Uto Sep 21, 2010 3:30 pm

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Cool... Very Happy <3

3Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Sre Sep 22, 2010 2:09 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Aaaaaa,jbt,jbt,jbt!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kako je mocnooooooo Very Happy Very Happy Very Happy Vece kao i svako drugo?? 2192 Vece kao i svako drugo?? 2192 Vece kao i svako drugo?? 2192 Vece kao i svako drugo?? 2192
Predobro jeeee Very Happy Very Happy Very Happy
MNOGO mi se svidja!!!!
Uhh..Sta bi dala da je ovo stvarno Vece kao i svako drugo?? 358115


-Daj Tom ne zezaj me..Mozes ti da imas mng bolju devojku od mene-rekla sam kajuci se sto je to izletelo iz mojih usta.
-Ne.Ti si meni idealna. I ja vec duze vreme osecam ljubav prema tebi.-
Joooj,miiiiceeee Vece kao i svako drugo?? 5320 Vece kao i svako drugo?? 45870


Ona se nasmejala i krenula da udje ali ju je Billova topla ruka zaustavila. Uhvatio ju je za struk gledajuci pravo u oci.
-Da li osecas isto?-pitao je Bill.
-Ne znam sta ti osecas,ali ja ludim za tobom-Smeskala se ona.
-E pa onda smo se nasli-pogledao ju je u usne,privukao ka sebi i snazno poljubio.
Jao..Zmarci.. Vece kao i svako drugo?? 875839 Vece kao i svako drugo?? 11397
Nisu sacekali ni da zatvore vrata, Bill je navalio na Alexine usne. Ljubili su se kao da su gladni a da su im poljupci hrana. Billova ruka je klizila po njenoj nozi. Posle nekog vremena se nasla ispod njene haljinice,milujuci njenu zategnutu zadnjicu.
Aaaaaaaa Vece kao i svako drugo?? 875839 Vece kao i svako drugo?? 875839 Vece kao i svako drugo?? 875839

eorg se vrpoljio i ceskao, ne davajuci Cakani znake da hoce da je poljubi. Ona ga je gledala zamisljeno. Volela je da gleda kako se on `gubi` u nekom svom svetu. I ...poljubio ju je na brzaka,a ona je i dalje gledala. Osmeh se ocrtao na njenom prepranulom licu. Prisla mu je i nastavila da ga ljubi. Posle ovako divnog sastanka ostisli su kod Cakane gde su... Smile
Awwww..dusee.. Vece kao i svako drugo?? 5320

Sve u svemu,predobro jeee!!!
Sad sam lepo raspolozena kad sam ovo procitala Very Happy Very Happy Very Happy
Hvalaaaaa,marmunuuu Very Happy Vece kao i svako drugo?? 612816

4Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Sre Sep 22, 2010 7:07 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hehe Razz
Hvala marmunu xD
Napisala bih ja to jos lepse,sa vise opisa ali me je mama terala u krevet -.-
Ali napisacu ja nama ff Very Happy <33

https://bkaulitz.forummotion.com

5Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Sre Sep 22, 2010 11:30 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Sad cu morati i ja da napisem nesto xDD
Dugujem ti Very Happy <33

6Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Čet Sep 23, 2010 4:31 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Heh Razz xD <33

https://bkaulitz.forummotion.com

7Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Uto Feb 01, 2011 5:01 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

AAA♥️
Kako je lepooo Vece kao i svako drugo?? 45870

8Vece kao i svako drugo?? Empty Re: Vece kao i svako drugo?? Sre Feb 02, 2011 3:37 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Juu ja sam tek sad izvalila da sam ja pisala ovaj ff xDD Koja blamaza Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions