Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Decko izgleda kao devojka. Devojka izgleda kao decko.

+4
Lilith.
*Little_♥_Princess*
Debela_
Pipi
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

www.inmusic.ca

Danas ljudi stalno diskutuju kako Lady Gaga stavlja na probu zakone o identifikaciji polova. Ali mi nismo u potpunosti sigurni da ona to i radi. Zato sto se obukla kao muskarac za naslovnicu Japanskog Vogue-a? Ok, ali vecinu vremena ona je samo jedna previse intrigantna zena (koje, nemojte na shvatiti pogresno, mi volimo). Takodje, niko i nije stvarno poverovao u ono "Ona je musko!" sto su pokrenuli tabloidi prosle godine, zar ne?

Kako god, to nije nista novo. Transvestiti, menjanje polova, i prirodna androgenost, su vrlo dugo u svetu rock muzike. Neki umetnici su zaista preterivali ali nikad nisu pokrenuli sumnju o svom polu. Neki to rade i bez imalo truda. Evo nekih umetnika koji su nas zabavljali i zbunjivali tokom ovih godina.

Decko izgleda kao devojka. Devojka izgleda kao decko. Tokiok

Bill Kaulitz iz Tokio Hotel-a

Ne, ovo nije jedna od onih robotskih "zena pratnji" koje su konstruisali Japanci. To je Bill Kaulitz iz nemackog benda Tokio Hotel, najlepsi decko modernog rock-a. Ovde je vidjen sa svojim identicnim bratom blizancem, gitaristom Tomom Kaulitzem, ako ste se pitali kako bi izgledala muska verzija. (credit: Getty Images)

izvor
prevod na srpski: Goga @ THSerbia

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Tom je muska verzija Bila o.O
Ma neka pale stoke jedne! -.-
To sto se Bill sminka ne znaci da je zenskoo..^^
Aaa koliko glupih ljudi postoji ^^

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Ovo samo imbecili mogu da napišu...Da je Bill kao žensko...Neka prvo razmisle, pa onda tek neka kažu šta misle... -_-

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hahahahaha xDDD
Tom je muska verzija Billa xDDD
Kako volim kad ovako izlupetaju neka sra*a pa se posle iskidam za ceo dan xDD
Retardiiii xDD
Ali,hvala im za ovo "najlepsi decko modernog rock-a" Very Happy

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Jedino pametno što sam pročitala jeste da je Bill najlepši dečko moderne rok scene. I love you

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Debilcine -.-' nemaju sta da rade sa svojim bednim zivotima pa se mesaju u tudje.

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Mačkica ♥️ Tom ::Debilcine -.-' nemaju sta da rade sa svojim bednim zivotima pa se mesaju u tudje.

slazem se Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Jbg,to im je posao..
Mene stvarno uspevaju da nasmeju xDD

~AnythingButOrdinary~

~AnythingButOrdinary~
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Mrzim kad naidjem na jos jednu ovakvu glupu nekolicinu ljudi koji pisu gluposti ---.---

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

~AnythingButOrdinary~ ::Mrzim kad naidjem na jos jednu ovakvu glupu nekolicinu ljudi koji pisu gluposti ---.---
nasila sam na jednu u novom broju Bravo-a.TH je opet prvi na Bravo listi i evo sta je Bravo napisao:
,,Ovo vec postaje dosadno.Stoga izazivamo fanove ostalih izvodjaca s vase i nase top liste da glasaju kako bi skinuli Tokio Hotel s prvog mesta
O Boze Shocked

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Da procitala sam to -.-
Pa sta ako su na prvom mestu vec mesec dana?
To znaci da su oni najbolji,kao i mi fanovi Smile

https://bkaulitz.forummotion.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Kakvi idiJoti ovi iz Bravo-a...
Pa normalno da smo na prvom mestu..Postoji i razlog.. Rolling Eyes

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Koji imbecili, rekli su da je dosadno to što su TH još uvek na 1. mestu Bravo Charts-a.

♥ ѕαѕнα кαυℓιтz ♥

♥ ѕαѕнα кαυℓιтz ♥
Running through the town
Running through the town

-.-'Znaju li oni da su ljudi izmislili sekiru?Ako neznaju,bolje da ima ja ne udjem tamo i zasekiram ih xDDDD ala sam sad lupila xD.....
Maaaaa sranje ali u boji,npr ja nosim vreceste pantalone i majce pa me svi gotive,i niko me nije nazvao mushkarcem do sad,a bogami ne bi ni smeli Razz !
Ali ovoooooo o_0 Tom mushka verzija Bill-a?Alo ljudi nadjite nekog svog ranga pa pravite shtetu...Samo mi nedirajte mog mawenog pwewepog beby Billa i Kexsia mog,inache UXxXxXxXXXxxXx
Decko izgleda kao devojka. Devojka izgleda kao decko. 852278

http://goshiperbia.serbianforum.info/forum.htm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Turunen♥️ ::
Mačkica ♥️ Tom ::Debilcine -.-' nemaju sta da rade sa svojim bednim zivotima pa se mesaju u tudje.

slazem se Very Happy

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Breathe&Dream♡ ::Hahahahaha xDDD
Tom je muska verzija Billa xDDD
Kako volim kad ovako izlupetaju neka sra*a pa se posle iskidam za ceo dan xDD
Retardiiii xDD
Ali,hvala im za ovo "najlepsi decko modernog rock-a" Very Happy
Agree.
Jaoooj! Ova Lejdi Gaga vise >.<

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions