Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tom Kaulitz-Tako sam usamljen!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Empty Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Sre Avg 25, 2010 2:06 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Bravo%2335_jpg

Svi bi odmah potvrdili ovu recenicu: "Voleo/la bih da pronadjem veliku ljubav".
Ali kada Tom iz Tokio Hotela ovo izgovori,onda je to totalno iznenadjenje.Posle svega,dvadesetogodisnji gitarista u proslosti nije propustao ni jednu sansu da se hvali svojim vezama na jednu noc!
Ali Tom vise ne uziva u kratkim zadovoljstvima na jednu noc: "To me vise ne ispunjava,primecujem to sve vise i vise",izjavio je za Bravo."Ponekad se desi jedna ili dve prelepe noci.ALi na kraju se ponovo osecam prazno,kao i pre.Usamljen sam koliko i Bill".
Njegov brat blizanac je takodje primetio da Tom nije srecan: "On vodi tuzan zivot.Zato ga nikad i nisam pitao za ljubavni savet",kaze Bill."Upravo je suprotno:on ustvari uci gledajuci mene.Jer sada je primetio ono sto sam ja znao sa svojih 15:ne treba da protraci malo svog slobodnog vremena u nekim kratkim vezicama,nego da ga potrosi sa ljudima koji mu zaista nesto znace!"
Da li Tom uopste i dalje ima nadu da pronadje pravu devojku?
"Cvrsto verujem da to moze da se desi-bar se nadam".
Drzimo ti palceve,Tome!

Sta kazete,a?Postade nam Tomi dobrica Razz

2Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Empty Re: Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Sre Avg 25, 2010 2:34 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Aaaaa o.O Nmg da verujem da je ovo nas Tomi xDD
Bill daje dobre savete <333
Aaa msm Tomi uvek ima sanse (: Makar kod mene Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! 852278 xDDD

https://bkaulitz.forummotion.com

3Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Empty Re: Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Sre Avg 25, 2010 2:37 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

*|Kampf Der Liebe|* ::
Aaa msm Tomi uvek ima sanse (: Makar kod mene Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! 852278 xDDD

Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! 601562
Da,da.. XD

Bill,pametnica nasa Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! 625931

4Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Empty Re: Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Sre Avg 25, 2010 5:40 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Nisam se nadala da ce Tom ikad izjavit tako nesto xD
*|Kampf Der Liebe|* ::Aaa msm Tomi uvek ima sanse (: Makar kod mene Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! 852278 xDDD
haha, takodjer Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! 852278

5Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Empty Re: Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Čet Okt 07, 2010 5:40 am

~AnythingButOrdinary~

~AnythingButOrdinary~
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

aiiii Very Happy
nikada ne bi rekla da je ovo izaslo iz Toma xD

6Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Empty Re: Tom Kaulitz-Tako sam usamljen! Sre Jan 26, 2011 6:22 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Aaiiiiiiiii♥️
Ljubav malaa xD ^^
Kako je divan Very Happy
Mislim uvek je bio Razz
Ali sad je nesto drugaciji Smile ♥️

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions