Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac

+4
♥ ѕαѕнα кαυℓιтz ♥
Debela_
Lilith.
Pipi
8 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Bill Kaulitz prelazi granice. Ovaj 21-ogodisnjak je pevac, model, glumac - i na putu da postane ozbiljna Pop ikona, ali nisuto svi jos uvek primetili.


Tragali su, ali ga nisu pronasli, iako je stojao ispred njih. 2003, Sat 1 (nemacki tv kanal) je tragao za zvezdom i upoznao Billa. Kasting show se zvao "Star Search". Trinaestogodisnji Bill, zajedno sa svojimbratom i dva prijatelja "prave nezavisnu muziku, kako sami objasnjavaju" rekao je tada Kai Pflaume, voditelj show-a, pre nego sto je Bill i izasao na binu.

Mali 13-ogodisnji decak, sa crnim krejonom oko ociju i vampirskom frizurom je u jednom dahu otpevao pesmu grupe Weather Girls "It's raining men" i nekontrolisano je mahao rukama. Posle nastupa je morao da slusa reakcije na njegov outfit. To je sve cinio sa mnogo sarma i prijatnosti,kakv je on i inace, okrenuo se prema ziriju i nasmejao se.

Hugo Egon Balder, jedan od clanova zirija, mu je dao savet da se bavi komedijom "jer mu je glas smesan". Jedino je iz zirija Jasmin Wagner (poznatija kao umetnica “Blümchen”) primetila njegov potencijal. "Svaka cast na ovomnastupu" rekla je vidno dirnuta. "Izdavacka kuca ce na tebi ustedeti mnogo vremena". Zasto? Jer Billu nije trebalo pripremanje, on je imao stil, izgled jedne zvezde od samog pocetka. "Ti vec mnogo toga donosis celom proizvodu". Zavrsila je recenicom: "Mislim da ako nastavis, mozes da dostignes vrh." Balder i ostatak zirija se odlucilo za 11-ogodisnjeg repera umesto za njega.

Billovi i Tomovi prijatelji sa kojima su pravili muziku jos tada, se zovu Georg i Gustav. Sada, ova cetiri momka su poznata kao Tokio Hotel, poznata medju mnogo devojaka sirom sveta: Nemacka, Spanija, Meksiko, Francuska, Kanada, Izrael, a uskoro i SAD. Medjutim, Billov neprikosnoven talenat jos uvek nije prepoznat. Mozda bas zbog tih devojaka koje ga obozavaju zbog necega drugog.

Bill Kaulitz prelazi sve granice. Sa mnogo sminke na besprekorno lepom licu, on rusi granice izmedju muskarca i zene, sto ima rezultat u tracevima da je gej. Neka on porice da je gej koliko hoce. Njegov izgled jednostavno na to implicira - ali ono sto najvise zbunjuje je to sto njegov brat blizanac ulicama seta kao normalno obucen decko. Bill Kaulitz nas podseca na Davida Bowiea, koji je i zapoceo borbu polova kao Ziggy Stardust jos u ranim 70-im godinama na urbanoj muzickoj sceni.

Decu nista ne kaznjava vise, nego kada su razliciti od drugih. Billu to ocigledno nije bilo vazno. Naravno, mrzeo je da pohadja svoju skolu u malom mestu Loitsche. Razlog? Kako bi jedan pubertetlija reagovao da vidi malo dete sa kosom ofarbanom u crno, asimetricna koliko i pantalone koje je sam sasio? Retoricko pitanje. Bill se i dalje bavi ovim zanimanjima, kao dete. Sa 9 godina, blizanci su nastupali na malim sajmovima i priredbama, sa 12 godina upoznaju Georga i Gustava u klubu u Magdeburgu, i osnivaju bend Devilish. Godinu dana kasnije, Bill nastupa na Star Search-u. Muzicki producent Peter Hoffmann odlazi jednog dana u jedan mali klub u Magdeburgu, i tamo primecuje ove decake.

"Tada je bila ista situacija kao i sada, samo sto imse sada sve ovo desava na ogromnim koncertima." seca se Peter. "Devojke vriste u prvom redu, guraju momke iza sebe." Hoffmann ih poziva u svoj studio u Vögelsen u Juznoj Saksoniji, gde decaci pohadjaju casove pevanja i muzike. Devilish postaje Tokio Hotel. Potpisuju ugovor sa Sony BMG ali ih oni posle samo pola godine odbacuju. Sony time pravi najvecu gresku ikada, odbacujuci visemilionski posao. Takodje, menadzer Sony-ja dobija otkaz. Umesto njih, bend uzima pod svoje naveci konkurent Sony-ju, a to je Universal Music Group, poznat po muzicarima koji su ogroman hit u svetu.

Do sada, 3 albuma su izdata. Pre par dana, izdat je Best Of dupli album, sa pesmama i na nemackom i na engleskom. Najveca greska svih koji podcenjuju bend jeste pomisao da su oni kao bend, vestacka tvorevina. Nikada to nisu bili. Bill i Tom su jos u drugom razredu hteli da postanu velike rock zvezde. Isto tako su i clanovi Rolling Stones-a zeleli mnogo pre nego sto su zapravo i postali to. Danas, Bill Kaulitz je mnogo vise od samo frontmena ovog rastuceg benda, koji tera masu na vristanje. Kaulitz je jedan od onih koji poseduju ogromnu harizmu: androgen, dramatican, glamurozan. Njegov bend je sve manje i manje Nena, a sve vise Nirvana.

Pre nekoliko nedelja, televizija Arte TV je prikazala emisiju "Durch die Nacht Mit Bill Kaulitz" i na taj nacin privukla paznju starijima (koji nemaju cerke opterecene Billom) na njega. U toj epizodi, Bill upoznaje Wolfganga Joop-a. I nije jedino on bio posle te emisije zaljubljen u Billa. Ali to je vec normalna stvar. Medjutim, Tokio Hotel koncerte uglavnom posecuju samo njihovi fanovi, uvek ludo zaljubljeni u njih. Da je situacija drugacija, Tokio Hotel bi do sada bio mnogo veci fenomen. Devojke stoje u prvom redu i vide: mladi, neverovatan muskarac, koji poseduje ono sto treba da bude velika zvezda.



prevod na engleski: TokioHotel_Info
prevod na srpski: Goga @ THSerbia.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hugo Egon Balder, jedan od clanova zirija, mu je dao savet da se bavi komedijom "jer mu je glas smesan".
What the fuck?! Shocked
Uglavnom, sviđa mi se text, tnx na ovome Wink Smile

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Glas mu je smesan?! O.o
Taj koji je to rekao nije normalan -.-'
Bill ima prelep glas :DD

https://bkaulitz.forummotion.com

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Turunen♥ ::Glas mu je smesan?! O.o
Taj koji je to rekao nije normalan -.-'
Bill ima prelep glas :DD

dap slazem se...kad sam to procitala bilo je onak koji k**** o.O

♥ ѕαѕнα кαυℓιтz ♥

♥ ѕαѕнα кαυℓιтz ♥
Running through the town
Running through the town

Ma neka odjebu...Mogu prichat shta god hoce,svi znaju da je bill the BEST!Barem su njemu mnogo druge stvari preche pre slave,dok bi drugi sve bacili niz vodu samo da bi bili kao on,a ovamo prichaju kako ga mrze iako zhele da budu kao on! ! !

http://goshiperbia.serbianforum.info/forum.htm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ljubomorni kreteni! Nemaju svoje zivote nego nos guraju u tudje -.-

https://bkaulitz.forummotion.com

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Turunen♥️ ::Ljubomorni kreteni! Nemaju svoje zivote nego nos guraju u tudje -.-
slazem se u potpunosti Very Happy

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Ljubomorni su zato što Bill ima prelep glas i zaista ogromne glasovne mogućnosti za 21-godišnjaka. Oni neće ni u snu biti kao Bill.
Što se teksta tiče, sve je lepo napisano i ja duboko verujem u Billa da će postati ozbiljan izvođač i rock legenda. Very Happy I love you Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 16712 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 875839 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 625931 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 625931 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 625931

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Rock ali ne pop -.-
Mislim da mu rock vise ide Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Ah, to sam i ja htela reći. -_- A možda i muzički kritičari previše lupetaju. Bill je rock izvođač, a ne pop.

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa u svim casopisima pricaju kako je on pop kako je ovo ono..Niko nikada nije rekao da su oni rock -.-

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Joj, pogotovo mi idu na nerve antifanovi koji kažu da TH nije ni r od rocka, već sladunjavi pop. Koji idioti, ne znaju šta je pop, a šta rock. -_- A da vidiš koju su glupost u wikipediji odvalili ----> http://en.wikipedia.org/wiki/Tokio_Hotel Napisali su da su TH teen pop, a koliko ja znam TH su čak i sa novim albumom jako daleko od slatkastog popa. -_-

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Токио Хотелова дефиниција жанра је ствар расправе. Франкфуртер Рундшау (нем. Frankfurter Rundschau) описује њихову музику као "Једноставан поп-рок са заразним мелодијама и добро прорачунатим миксовима од "украдених" рифова Металике и елемената романтичне баладе." "Текстови везени "emo" стрепњом, замотани у китњаст поп-рок пакет", каже један ABC критичар, напомињајући да је стил "у распону од привлачних поп химни... до допадљивих рок балада" од песме до песме. Токио Хотел представљају "и урлајући рокери и сентименталне баладе", према Ролинг Стону (енг. Rolling Stone).

Sta je bre ukradeno od Metalike? o.O
Sta s*ru oni?!

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

To su bre gluposti, TH je jedinstven rock bend.

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Imitiraju ove,imitiraju one -.-
Ajdee neee :r

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Oni nikada nisu nikoga imitirali. Smile

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa vidi se da su originalni Smile
Nemaju nista sto drugi imaju, posebni su i zato najbolji Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Totally agree! lol!

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

jooooj kako mi dizu tlak...cim je netko malad i uspjesan odmah imitira nekog...al da od svih bendova oni nadju metallicu...xDDD
stvarno previse s*ru -.-

♥Łµ©€r¤♥

♥Łµ©€r¤♥
Running through the town
Running through the town

Turunen♥ ::Glas mu je smesan?! O.o
Taj koji je to rekao nije normalan -.-'
Bill ima prelep glas :DD

http://lucero-serbia.forumsr.net

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

rock & roll girl ::Ljubomorni su zato što Bill ima prelep glas i zaista ogromne glasovne mogućnosti za 21-godišnjaka. Oni neće ni u snu biti kao Bill.
Što se teksta tiče, sve je lepo napisano i ja duboko verujem u Billa da će postati ozbiljan izvođač i rock legenda. Very Happy I love you Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 16712 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 875839 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 625931 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 625931 Haz - Bill na putu da postane ozbiljan Pop izvodjac 625931
slazem se

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

E, iskreno, kad me neko pita ''Koja ti je to vrsta muzike, taj Tokio Hotel?'', ja ne znam šta da odgovorim.I obožavam to Very Happy Obožavam što oni nisu ograničeni i što su među retkim bendovima koji se mogu pohvaliti originalnošću i drugačijim zvukom Very Happy Sve te rock grupe meni dođu na isto..Tačno,slušam ja i to [određene bendove].. Ali ja mislim na velika imena kao GnR i njima slični..Poštujem ja njihov rad, ali mogu da nabrojim još jedno 15 bendova koji imaju potpuno isti zvuk i potpuno istu radnju u textovima..
A pop, dragi moji kritičari, danas predstavljaju Britney Spears, Miley Cyrus, Lady GaGa, Katy Perry, Justin Bieber.. I tako dalje.. A ako to ima bilo kakve veze sa Tokio Hotelom, ubijte me na mestu! scratch

Ono što su rekli za njihove 'emo' tekstove ili kako god.. To nisu emo tekstovi [to čak i ne postoji -.-], to su tekstovi koji imaju značenje..Koji imaju dušu.. Ja ne mogu da se uživim u pesmu koja peva o sexu, alkoholu & droZi..i slično..
Soo.. stop smarati,mister kritičar Razz

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Breathe&Dream♡ ::A pop, dragi moji kritičari, danas predstavljaju Britney Spears, Miley Cyrus, Lady GaGa, Katy Perry, Justin Bieber.. I tako dalje.. A ako to ima bilo kakve veze sa Tokio Hotelom, ubijte me na mestu! scratch

Agree. Very Happy

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Umm.
Bill ima sanse i za rock i za pop pevaca ^_^
Njemu vise lezi rock Smile
I nadam se da ce nastaviti ovim putem Wink
♥️♥️♥️

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

On, dečko, sam više voli rock Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions