Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju

+2
Lilith.
Debela_
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Pet Dec 17, 2010 3:47 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Momci su vec stigli u Tokio!

Nova tema jer ovo verovatno nije nastup u okviru Welcome to Humanoid City turneje, a i bice puno update-ova nevezanih za nastup.


Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Wallpaper_bill530

Datum: 15.12.2010. (sreda)
Mesto: Akasaka Blitz (1500), Tokio, Japan
Vreme: 19:00 h
Ulaznice: limited, osvajaju se i ne mogu da se kupe. Osvajaju se putem: casopisa, radija, televizijskih emisija i ostalih medijskih promocija. Dobitnici ce biti direktno kontaktirani sa ostalim detaljima.

Napomena: bice jedan dobitnik Meet&Greet-a sa bendom. On ce biti objavljen uoci Showcase-a.



Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Blitz

https://bkaulitz.forummotion.com

2Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Uto Dec 21, 2010 10:57 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Iiih,dočekali i to Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju 5320 Very Happy

3Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Uto Dec 21, 2010 11:52 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Daa Very Happy
Ostvarila im se zelja :DD

https://bkaulitz.forummotion.com

4Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Sre Dec 22, 2010 1:02 pm

*Cakana*

*Cakana*
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Ja oblago njima..Very Happy xDD Sto ja nisam Billowa i Tomowa sestra pa da idem sa njima..Razz Mozda bi isla..Razz xDD

5Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Ned Dec 26, 2010 6:00 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Važno da se njima ispunila želja Very Happy

6Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Uto Dec 28, 2010 1:06 am

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Ah, kako mi je drago zbog toga... Smile I love you

7Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Pon Jan 03, 2011 3:49 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

rock & roll girl ::Ah, kako mi je drago zbog toga... Smile I love you
dap, stvarno mi je drago...sto bi ja dala da idem u japan...obozavam tu zemlju Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju 612816

8Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Pon Jan 03, 2011 4:18 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Sad ce opet da menjaju ime benda xD ahhahahha :p

https://bkaulitz.forummotion.com

9Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Uto Jan 04, 2011 4:20 am

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Haha, čuj molim te, da menjaju ime benda. Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju 541209

10Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Čet Jan 06, 2011 4:57 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hahahha xD
Sad će da budu ''Tokio Motel'' xD

11Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Pon Jan 10, 2011 3:29 pm

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Rimuje se. Razz

12Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Empty Re: Dec 15. - Tokio Hotel u Tokiju Pet Jan 14, 2011 10:33 am

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A jako mi je drago jer im se ostvarila zelja ^^ <3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions