Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

If I only had you

+4
*Little_♥_Princess*
Debela_
Lilith.
Tasha loves Sage ^^
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1If I only had you Empty If I only had you Sre Sep 01, 2010 6:09 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

evo dobila i ja inspiraciju za ff xDDDDDDDDDDD

Secam se kao da je bilo juce.Kada smo se kao klinci bezbrizno igrali i trclai po livadama i uopste nismo ni razmisljali o buducnosti.Bili su to najlepsi dani naseg zivota,ali i njima je dosao kraj.Odrasli smo i krenuli svojim putem.Odlazak sa sela u grad meni je jako tesko pao.Sve dane u detinjstvu sam provela tamo i nijedno mesto mi ne budi uspomene kao kuca u kojoj smo ziveli i livade pune poljskog cveca koje sam rado brala.Grad za mene nije predstavljao nista veliko.Predstavljalo mi je samo redove zgrada koje nemaju dusu,one su tu da bi zaklonile sve vidike na lepotu prirode. Ipak moj brat je jedva cekao da krenemo u srednju skolu i preselimo se u grad.Ja svakako nisam imala izbora i morala sam da krenem.Takodje razdvajanje od roditelja isto mi nije bilo tako lako jer ipak oni su tu bili uz nas sve vreme i sada ce nas ostaviti da nastavimo sami.Bila sam srecna jer su nam mama i tata verovali da mozemo sami.To sam i ja mislila ali ipak nisam bila skroz sigurna,znala sam da ce moj brat biti tu uz mene ali idalje se osecam kao neka devojcica koja nije spremna za neku veliku promenu....

Bill i ja bili smo nerazdvojni,on je bio brat kakav se samo pozeleti moze a i ja nisam bila bas losa sestra.Uvek je bio tu za mene kad god bi mi trebao i prosto je lep osecaj da znas da imas nekoga ko te voli najvise na svetu i ko te nikada nece ostaviti.Kao sto sam rekla on je jedva cekao da dodje u grad i bio je veoma uzbudjen.

Kada smo kretali roditelji su nas ispratili.Usli smo u kola i krenuli.Iza sebe sam sada ostavila sve uspomene vezane za ovo mesto i suze su mi krneule ali Bill me je uhvatio za ruku i rekao ''Ne brini bice sve u redu.''.Njegove reci su mi mnogo znacile ali znala sam da to nije istina,znala sam da nece sve biti u redu.Cak sam i pomislila da se i on uplasio malo.Izgledao je sigurno,ali ja sam njega znala.Znala sam ga bolje od svih i sigurna sam da se i on osecao pomalo nesigurno.....


Stigli smo.New York je bio definitivno ono sto sam zamisljala.Samo prostor pun zgrada.Bill je bio odusevljen dok je kroz prozor gledao prodavnice i hotele.Mene to nije zanimalo pa sam samo slusala muziku i gledala u mobilni,ali ipak bi se okrenula i pogledala Billa kako zadivljeno gleda u gomilu gluposti.Mi smo bili dosta drugaciji ali to nam nije smetalo,sta vise to nas je jos vise i spajalo.I dok sam tako razmisljala kola su stala ispred jedne ogromne zgrade kojoj iz kola nisam mogla da vidim kraj.Videla sam puno prozora i idpred kola ogromna zlatna vrata.Izasla sam iz kola i tek kad sam podigla gravu gore videla sam krov.Na vratima je pisalo ''Hotel Gold''. Pomislila sam da je ovo bio sam jedan od malog miliona takvih ovde u New Yorku ali dok smo ulazili i cekali da covek koji nas je vozio kaze nesto na recepciji Bill mi je pricao kako je ovo jedan od najskupljih i najboljih hotela ovde,ali znala sam da je to samo jos jedna njegova zelja.Veoma se uziveo u pricu i nije primetio da je covek krenuo.Pokazala sam mu prstom i on se okrenuo i kao na komandu krenuo napred.Usli smo u lift i cinilo mi se da je prosla citava vecnost dok smo stigli do nekog sprata,koji nisam ni videla koji je.Bill je sve vreme imao osmeh na licu.Znala sam da je srecan i volim kad ga vidim nasmejanog ali ja nisam imala ni jedan mali razlog za osmeh.Usli smo u sobu i dok je moj brat vec trcao i razgledao ja sam samo stajala sa torbom u rukama i buljila u jednu tacku i nisam se pomerala.Tek kad je onaj covek izasao i zalupio vrata trgla sam se i odmah sela na krevet.Sve je bilo tako skupo,tako cudno,jednostavno nikada nisam ni videla takve stvrai u selu.SVe mi je izgledalo novo ali nista nisam smela da pipnem.Sve bi sada dala da sam u kucici u selu na svom malom krevetu na koji sam navikla.Ovo jednostavno nije bilo za mene...

e ovo mi je prva ff tako da ne budite mnogo strogii :PP

2If I only had you Empty Re: If I only had you Čet Sep 02, 2010 11:37 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Sviiidja mi seee Very Happy Very Happy Very Happy
Zanima me sta ce da bude Very Happy
Nastavii Wink ♥️

3If I only had you Empty Re: If I only had you Čet Sep 02, 2010 11:54 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Aaa bas imas talenta za pisanje Very Happy
Bas je lepo Very Happy
Dalje,dalje :DDD

https://bkaulitz.forummotion.com

4If I only had you Empty Re: If I only had you Čet Sep 02, 2010 11:57 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

rodjeni talenat xDDD
e sutra ce drugi deo :PP
danke.♥

5If I only had you Empty Re: If I only had you Čet Sep 02, 2010 12:01 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

pisi marmunu ne mogu da cekaam Razz
♥️

https://bkaulitz.forummotion.com

6If I only had you Empty Re: If I only had you Čet Sep 02, 2010 12:07 pm

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

sutraaaa Razz
ne mogu sad xDDD

7If I only had you Empty Re: If I only had you Pet Sep 03, 2010 9:35 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

evo drugi deo...

Dok sam sedela u sobi i razmisljala Bill me je sa ledja povukao za ruku i rekao mi da se razveselim. Iako to nisam mogla samo zbog njega napravila sam mali smesak na licu i on je bio zadovoljan iako je znao da nisam srecna.''Hajdemo da malo razgledamo grad!'' povikao mi je iz kuhinje gde je sipao koka kolu.
Kada mi je doneo casu rekla sam mu da sam umorna i da cu ostat unutra ali ako o hoce neka ide.Nije cekoa ni minut.Spustio je polu praznu casu na sto i dok je obuvao patike sa vrata je doviknuo ''Idem ja,ti lezi da spavas ako si umorna,necu dugo,obecavam.Ljubim te.'',i izleteo napolje.Nije dobro zatvorio vrata pa sam ustala i zatvorila ih. Nisam znala sta bi mogla da radim u ovoj sobi pa sam odlucila da izadjem iz sobe,ali ne iz hotela.Zakljucala sam vrata i pocela da setam po hodnicima.Iz susedne sobe culo se dranje,iz one tamo muzika a iz one preko puta nije se culo nista.Bila je tisina. Otisla sam do vrata da oslusnem ali tada su se ona vrata iz kojih se cula muzika lagano otvorila i odatle je izasao jedan momak.Visok,crn,sa tamno smedjim,skoro crnim ocima i upitao me je sta radim tu.Nije bio ozbiljan,to sam videla po osmehu na njegovom licu ali brzo sam se skolnila od vrata i pomerila se u stranu.Nisam rekla nista samo sam slegnula ramenima a on se jos jednom nasmejao i krenuo ka liftu.Videla sam da u hodniku nije bilo niceg zanimljivog pa sam se vratila u sobu.Otisla sam do prozora koji je bio velicine skoro 6 malih i videla sam zgrade i,jednu prodavnicu i bar desetak kola koja su prosla,i jedan motor.Bilo ih je vise ali sa ove strane prozora nisam mogla mnogo da vidim.Odustala sam i od toga.Ovde nisam imala sta da radim,zivot je ovde tako ne zanimljiv...A ko zna kako ce me primiti sutra u skoli pricala sam sama sa sobom dok sam otisla do svoje sobe da se raspakujem.Dok sam stavljala stvari u orman otisla sam do Billove sobe jer mi se ucinilo da sam tamo ostavila torbu.Kada sam usla videla sam pet kofera koji nisu bili ni otvoreni i jednu kesu.Samo sam odmahnula glavom uzela torbu sa kreveta i otisla.Vreme nije proslo mnogo brzo ali primetila sam da je kasno i da ga nema a rekao je da ce doci brzo.I bas kad sam htela da uzmem mobilni da ga zovem culo se lupanje na vratima.Znala sam da je on.Otrcala sam do vrata i otovirla ih.Pogledala sam ga i on je odmah rekao "Izvini ali New York je tako lep grad.Moras da ga vidis sutra te vodim obazveno i nema da se izvlacis.Nego jesi se ti odmirila?''Pitao me je i poljubio,i odmah uleteo unutra.''Nisam mogla da spvam,sredjivala sam stvari''.''Zaboravio sam na stvari,nema veze ja cu moje sutra..''
''Nema potrebe ja sam ti sredila sve..''
''Stvarno..? e hvala ti najbolja si." prisao mi je i zagrlio me...ali odgurnula sam ga i pokazala sam mu na sto u kuhinji.Nije odmah svatio o cemu se radi ali otisao je do stola ,i video je pizzu.''mrzelo me je da nesto spremam pa sam narucila pizzu.Uzmi i jedi..ja sam pojela jedno parce,necu vise..." Uzeo je pizzu,seo ispred Tv-a ukljucio ga i poceo da jede....
To vece nisam mogla da zaspim.Sve vreme sam razmisljala i nisam ni sklopila oci ali sam zato cula Billa kako hrce.Verovala sam da on ima slatke snove trenutno...



Suncevi zraci su mi usli u sobu pa sam se rano probudila.Bilo je oko pola sedam.Spavala sam jedva 3 sata.Tiho sam otvorila vrata od Billove sobe i videla sam ga kako spava.pritvorila sam ih i izasla.Napravila sam sendvice i sipala mleko.Njemu sam ostavila u kuhinji a ja sam uzela i ponela u dnevnu sobu.Ukljucila sam Tv ali nisam ga gledala.Buljila sam kroz prozor i videla sta ce me sve cekati uopste u zivotu ovde.ZNala sam da se Bill nece probuditi sam pa sam morala ja da ga probudim,oko 7 i 10 da se spremi za skolu.Ne voli rano da se budi ali kod mora,onda mora.Obukao se i popio mleko ali nije pojeo sendvice.Izasli smo iz hotela i krenuli ka skoli.Nisam tacno znala gde je pa sam sve vreme gledala u neki papiric gde pise.Nekako smo uspeli da je nadjemo.Bila je to veoma velika skola ali sada nista cudno pored svih ovih ogromnih zgrada.Nasli smo ulaz I krenuli prema njemu.osecala sam se glupo dok su nas neki gledali.Neki nas nisu ni primetili ali vecina jeste.Bill nije obracao paznju na njih i trazio je ucinicu za matematiku.Ja sam ga pratila dok sam gledala oko sebe.Nasli smo je.Usli smo.bila je skoro puna ali nasli smo dva prazna meste,Bila su odvojena ali jedina dva prazna.Ja sam sela pored neke devojke koja je imala Kratku crnu kosu,zelene oci,nisam videla visinu posto je sedela ali nije izgledala druzeljubivo.Slusala je muziku i nije primecivala svet oko sebe.To je bila predposlednja klupa,a Bill je seo u trecu po redu.pored neke devojke sa plavom kosom,srednje duzine koja je bila obucena u plavu haljinu sa cveticima.Nije mi se svidela upste,izgledala je kao da ima 10 godina.Bill se stalno okretao ka meni ali sam mu svaki put rekla da se opusti.Tada je usao nastavnik.Bio je nizak,sed i imao je naocare.Obican opis za nekog profesora...Tada je poceo da prica ali nisam obracala paznju,gledala sam u ljude oko sebe i cudila se njihovom zivotu.....

8If I only had you Empty Re: If I only had you Pet Sep 03, 2010 4:05 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Kuuul Very Happy Very Happy
Prirodni talenat Very Happy cheers
Nastavaaaak Very Happy

9If I only had you Empty Re: If I only had you Sub Sep 04, 2010 4:07 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

haha hvalaa (: bice mozda danas..xD

10If I only had you Empty Re: If I only had you Sub Sep 04, 2010 4:36 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Daljeee breee Razz
Sad sad ljut Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

11If I only had you Empty Re: If I only had you Uto Sep 21, 2010 1:58 am

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Aaaah, superiška. Smile

12If I only had you Empty Re: If I only had you Pon Okt 25, 2010 6:52 pm

*NeXy Boo*

*NeXy Boo*
Running through the town
Running through the town

nastavak

13If I only had you Empty Re: If I only had you Čet Okt 28, 2010 10:57 am

I'm bitch,so what?

I'm bitch,so what?
V.I.P clan

Preeeeeeedobrooo jeee *_* Naaaaastavljaj Razz

14If I only had you Empty Re: If I only had you Uto Feb 01, 2011 4:55 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A fantasticno je ^^ Nastavii Very Happy

15If I only had you Empty Re: If I only had you Pon Avg 22, 2011 7:29 am

crazy m :p

crazy m :p
Running through the town
Running through the town

ovo mi se bas svindza!!!XD If I only had you 424919 moze next????

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions