Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

U dobru i u zlu

+3
Pipi
Lilith.
Debela_
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1U dobru i u zlu Empty U dobru i u zlu Pet Avg 27, 2010 2:56 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

ovo je moja prva ff Smile
pocela sam sa pisanjem odavno,ali cu je zavrsiti ako vam se bude svidela Razz

1 septembar. negde oko pola 10 ujutru Tom sumorno podize glavu sa svog jastuka. Mnogobrojne poruke su ga probudile. Uzeo je telefon sa svog stocica i procitao par:''Tomi srecan rodjendan.Poljubi mi Billa'' , ''Tom sve najbolje,tvoji pajtasi''. Bill se nije dao probuditi. Spavao je kao mrtav. Jedine znake zivota koje je davao bilo je njegovo hrkanje. Tom je citao poruke i smejao se Billu,zatim je bacio telefon na Billov krevet. To ga nije probudilo. Polako je ustao sa svog i skocio na Billov krevet. Skakao je kao lud sve dok ga nije probudio. Bill se tada iznervirao i skocio sa kreveta. U sebi je mislio:''Jao majko sto ga rodi?'' Protrljao je oci i zagrlio Toma. Po drugi put su cestitali jedan drugom rodjendan.
Smejali su se sve dok ih telefon nije prekinuo.
''Ko ce?''-upitao je Bill.
Tom je samo odmahnuo rukom i krenuo ka telefonu. Znao je da se ne treba raspravljati sa Billom, jer se on retko kad javlja na telefon.
''H-halo''-promrmljao je Tom jos uvek pospan.
''Bill duso jer si to ti?'' - piskav glas je dolazio sa druge strane.
''Ne,Tom ovde''-odgovori on.
''Jao duso moja malena tebe ja trazim. Kako si mi buci-buci? Gde ti je ona ne sreca od oca?'' (Na telefonu je bila Tomova i Billova mama)
''Nemoj da ga vredjas! Kakav god da je on je nas otac. Nije nas hladnokrvno ostavio kao ti.Uzgred, hvala na lepim cestitkama''-grubim glasom je odgovorio.
''Ma daj srce. Ne znas ti tvog oca. Ja sam najlepse godine izgubila sedeci uz njega. Kakve cestike mili? A daaa...Ja danas imam zakazan manikir pa sam sve zaboravila. Samo na to mislim. Zamisli ti to..Pomocnica nije oprala sudje pa sam morala ja. Prvi put da to radim. Jedva sam se znasla. Pa srecan rodjendan tebi i onom bilmezu. Nemam vremena da njemu posebno cestitam''-izgovorila je sve to u jednoj sekundi.
''Predi na stvar''-uzviknuo je Tom.
''Evo ooovako...Zovem samo da ti kazem da sam poslala dva moja telohranitelja po tebe. Pakuj kofere samo sto nisu stigli.''-nastavila je ona histericno.
''Ali mama!''-viknuo je Tom.
Bilo je prekasno jer je ona vec spustila slusalicu.
Tom je u cudu stajao ne pomerivsi se ni makac. Prebledeo je od muke. Odlucio je da krene ka sobi i sve to ispriva Billu.Poznavajuci njegovu mamu, pozvala ga je na samo 1 dan. Tesio se on.
Ali u tom trenutku telefon je ponovo zazvonio. Tom se okrenuo i laganim koracima dogegao do telefona.
Samo sto je podigao slusalicu zacio je...
''Dusice samo da ti kazem ostajes jedan mesec ovde''-opet onaj dobro poznat glas.
''Molim?Ali jaa....'' zvucao je veoma ljutito, ali ga je jos vise naljutilo to sto mu je majka spustila slusalicu i to njemu u pola recenice.
Ostao je bez daha. Setao se oko telefona levo-desno, mahajuci rukama kao lud. Trazio je nacin da sve to kaze Billu, posto je bio svestan nacina na koji ce to Bill prihvatiti. Nije mogao da zamisli zurku godine koja je organizovana povodom njihovog rodjendana...A ona je za sedam dana...Svi se toliko raduju i spremaju. Ulozili su toliko truda da bi sve to organizovali. Nece prisustvovati pripremama za turneju sto znaci da nece ni ici na nju. Tomove oci se napunise suzama. Osecao je toliki bez. Zamrzeo je svoju majku i vise nego pre...Naslonio se uz zid i polako skliznuo dole. Svoje lepo lice je naslonio na kolena. Mogli su se culi jecaji koje je on proizvodio. Oko njega je zavladala tisina, kad odjednom:'' Tom,ko je zvao''-vikao je Bill iz svoje sobe.
Tom je polako ustao znajuci da mora da se suoci sa sudbinom.
Utrcao je u sobi i krenuo da prica Billu sta se desilo.
Bill ga je slusao pazljivo.Pom prvi put u zivotu nije imao sta da kaze. Gledao je u Toma sav besan.
''Ti ces tamo ici i u skolu?''-upitai je Bill.
''Sta mi drugo preostaje?''-odgovrio je Tom zabivsi glavu u jastuk.
Zavladala je tisina. Samo po koja SMS poruka bi mogla to pokvariti. Ni jedan ni drugi nisu obracali paznju.
''Ali zurka je za 7 dana''-opet ce Bill.
Tom je cutao.
''Pa zasto joj to nisi rekao?''-povikao je ali ovog puta ljutito.
''Pokusao sam,ali mi je spustila slusalicu''-promrmljao je Tom nesigurno.
Bill ga je razumeo jer je znao kakva im je majka. Ona tisina od malo pre je opet zavladala.
"Ding-dong"-uplasivsi se Tom je poskocio sa kreveta.
"Idem da vidim ko je ovako rano''-rekao je on.
Bez volje za zivotom je sisao niz stepenice pljeskajuci rukama. kada je otvorio vrata imao je sta i da vidi. Dva nabildovana tipa su tajala ispred njegovih vrata.
"Tom Kaulic?''-upitao je jedan.
"Da,ja sam"-odgovori Tom. Njegov glas je podrhtavao.
"Nas je poslala tvoja majka. Dzejms (drugi telohranitelj) ce ti poneti kofere do kola. Parkirali smo se ispred. Vozimo te na aerodrum.
"Ali nisam spreman"-prosaputa Tomi.
Bill je pogldao kroz prozor i videvsi da brat razgovara sa nekim, pojurio je dole. Oko kuce su se vrzmale cice i to bas u ovako losem trenutku. Jedna je dobacila:"Jos sedam dana do zurke.jedva cekam.Vidimo se Tomi"
Tom je spustio glavu i tuzno rekao:"Aha"
Bill je u tom trenutku dotrcao i bez imalo straha rekao:" Alo vas dvojica bilmeza, ostavite mog brata. Ne ide on nikud sa vama!"
Tom je tihim glasom dodao na to:U redu je Bill,pozovi Georga i Gustava da se pozdravimo".
Bill ga je zacudjeno gledao i zatim se okrenuo da pozove ostak ekipe. Dok se penjao uz stepenice razmisljao je:''Sta je sa Tomom? On nikad ne odustaje od svojih ciljeva?'' Sama pomisao na to ga je zbunjivala.
Tom je i dalje stajao dole. Zatim se naglo okrenuo i posao ka vratima. Dzejms ga je upitao:''Mali 'de si po'so?''
''Po stvari''-rekao je Tom brisuci suze sa svog lepog lica. Tom i Bill su se uputili ka vratima gde su ih cekala on adva bilmeza ali i georg i Gustav. Dosli su da se pozdrave.
Tom je lagano prisao Georgu, i zagrlio ga je toliko snazno kao da se nece videti 1 god a ne 1 mesec. Obasipale su ga emocije. Georg mu je veselo sapunuo:''Ne brini imamo plan" Georg mu je ulio neko poverenje, i na trenutak je osetio kao da se oslobodio nekog velikog tereta. Prisao je zatim Gustavu i muski s epozdravio. Stegao je saku sto je Gustavu izmamilo osmeh na lice. Video je da im Tom veruje. Zatim mu je namignuo. Dosao je i taj trenutak. Tom se okrenuo i pogledao u Billa. Ali Bill nije izgledao zabrinuto sto ga je zacudilo. Mislio je usebi:'' da li mu je drago sto odlazim ili oni zaista imaju plan?" Na trenutak je zanemario svoje misli, prisao mu je i zagrlio ga. Prvi put mu nije bilo glupo da grli Billa. Zatim mu je Bill sapnuo:''Uspecemo,veruj mi!" Tom ga je jos jace stegao sve dok nije osetio neciju grubu ruku na svojoj.
''Mali polazi!"-rekao je Dzejms.
Tom se uputio ka kolima okretuci se ka svojoj vernoj ekipi. Oci su mu bile pune suza, ali njihovo obecanje mu je davalo snage da opstane u ovom trenutku. Telohranitelj ga je gurao ka kolima, a onaj drugi mu je otvorio vrata. Seo je na zadnje sediste ne sklanjajuci pogled sa svoje ekipe. Dzejms je zalupio vratima s namerom da uplasi Toma. On je polako otvorio prozor mahajuci svom drustvu. Kola su polako krenula a Bill je postajao sve nervozniji. Mahao je nogama napred-nazad,levo-desno. Zatim se osmehnuo pruzajuci poverenje Tomu. Kada su kola izasla iz njihovog vidokruga Bill je po prvi put stavio svoje ruke u sta i poceo da gricka sveze manikirane nokte. Zatim se okrenuo ka Georgu i Gustavu i snazno izgovorio:''Mozemo mi to!!"
Njih dvojica su klimnula glavom i uputila se ka vratima.

https://bkaulitz.forummotion.com

2U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 6:55 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Znam ovo,citala sam prvi deo na nekom 4umu..Ja msm na twinsu..
Svidja mi se,nastavi da postavljas,zanima me sta ce da bude Very Happy

3U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 6:59 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

postavicu vcrs 2 deo Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

4U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 10:16 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

to sam citala na THS forumu...odlicno je...cekam next chapp Very Happy

5U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 11:24 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

i ja sam citala ne znam gde xD kad ce 2 chapp?

6U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 11:32 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

evo drugi deo Very Happy
Kola su se sve vise i vise udaljavala. Tom je osecao kako gubi dah. Premotavao je film u glavi i podsecao se Billove recenice:''Uspecemo,veruj mi!''. Kroz prozor je mogao da vidi samo nakrljivljeno drvece koje je izgledalo tuzno kao i on. Zamisljeno je gledao. Odjednom kola su se zaustavila a Dzejms je izasao iz kola i potrcao ka najblizem kiosku.
Tom je upitao Rita(drugog telohranitelja)-"Sta radimo ovde? Za koliko stizemo? Gde smo mi uopste?"
"Opusti se mali"-odgovorio je Rit.
"Stizemo na aerodrum. Dzejms ide sa tobom"-dovrsio je Rit.
U tom trenutku Dzejms je bahato otvorio vrata i seo u kola.
"Hoces kiflu?"-pitao je Toma gurkajuci ga laktom.
"Ne,hvala"-odgovorio on spustivski glavu.
Putovali su jos 30-ak minuta. Tada su stigli na aerodrum. Dzejms je Tomijeve stvari preneo u avion i zatim je dosao po njega. Dzjems i Rit su se pozdravili, Rit je otisao kolima negde a Dzejms i Tomi su usli u avion.


***

Tokom celog puta Tom nije progovorio ni jednu jedinu rec. Sedeo je tuzan,razmisljajuci o situaciji u kojoj se nalazi i kako ce se izvuci iz nje. Pokusavao je da otkije kakav to plan oni imaju. Sveremena na vreme bacao bi pogled na telefon ocekivavsi poruku od Billa G&G-a. Osvrtao se tako oko sebe iii....u jednom momentu njegov pogled je ostao zaledjen. Ugledao je devojku smedje kose i tamnih ociju. Imala je osmeh andjela. Dugo su se tako gledali pa cak i smeskali jedan drugom.Prisla joj je stjuardesa i zamolila je da sedne. Ona je klimnula glavom i sasvim samouvereno namignula Tomu. On je razvukao osmeh jos vise i uzvratio joj mig.
"Moram do klonje"-rekao je Dzejms.
"Sacekaj me tu"
"Ok. I da hocu da bezim nemam gde"-lukavo je odgovorio Tom.
Ostao je sam na svom mestu. I ako nije hteo nije mogao da ne pogleda u devojku od malo pre.Ona je takodje jurila njegov pogled. Primetila je da je napokon sam i iskoristila je priliku da sedne pored njega i da se upoznaju.
Prilazila je polako, dok je Tomovo srce kucalo sve jace i jace.
Mislio je u sebi:"Kako hrabra devojka" Svijda mi se"
"Cao"-obratila mu se ona.
"Jer slobodno?"
"Da,naravno"-sav srecan odgovorio je Tom.
"Sacekaj me samo sekundu"-dodao je na to.
Ustao je sa svog sedista i prisao WC-u. Okretao se oko sebe...i...okrenuo spolasnu bravu. Zakljucao je Dzejmsa u kupatilu kako bi imao vremena da se isprica sa svojom poznanicom.
"Evo me"-izgovorio je sav srecan kao da se nista nije desilo.
"Ja sam Tom"
"Ja sam Ana"-odgovrila je devojka prelepim glasov.
"Gde putujes?"-dodala je.
"U Pariz.Tamo zivi moja mama...Aa onda...(ispricao je njegov problem i razlog zbog kog ide u Pariz).
"Devojka ga je gledala i saosecala se sa njim a onda je dodala: "Pa i ja idem u Pariz. Sta mislis da izadjemo zajedno?"
Tom je cudno gledao u devojku i nije verovao da postoji neko ovako lep i hrabar. "Izacicemo naravno. Valjda me mama nece tretirati kao malo dete"
Ana se nasmejala i priblizavala mu se sve vise. Uhvatila je jedan njegov dred i vrtela ga je oko svojih dugih prstiju. "Imas lepu frizuru"-nasmesila se ona.
"O hvala ti"-rekao je on ugledavsi besnog Dzejmsa iznad Anine glave.
Ona je bila upucena u celu pricu, i zamolila ga je za broj. Domundjavali su se i ona je odlucila da se povuce.
"Cujemo se!"-uzvikula je ona.
"Aha"-rekao je Tom nabacivsi osmeh na lice.
"Ko ti je ova?"-pitao ga je Dzejms. "Neko me je zatvorio u klonji, zapamticu ja ovo"
Tom se u sebi cerekao Dzejmsovoj glupoci.
"To mi je drugarica iz skole"-dodao je on.
"Ide i ona u Pariz pa smo iskoristili par trenutaka da se ispricamo. Nismo se dugo videli"
"Vezite pojaseve, slecemo"-rekla je stjuardesa.
Svi pustnici su to ispostovali i nije bilo problema oko sletanja.
Kada su se svi iskrcali iz aviona Tom je opet naleteo na Anu..rukama joj je dao znak da ce je pozvati. Razmenili su osmehe i Tom se otisao sa Dzejmsom po stvari.
Uhvatili su taxi i odvezli se do majcine kuce.
Kada su stigli ispred Tom je ostao bez texta. Kuca je bila ogromna i skroz kic. To se Tomu nije svidelo i zalio je svoju majku.
Uzimao je stvari iz kola kada je zaucuo neciji histericni krik:"Mili moooj.Stigao si mi"
Tom je nabacio lazan osmeh na lice. Ona je dotrcala do njega i pocela da ga ljubi.Tom se nasao u cudu. u sebi je mislio:"Ko je bre ovaj debil? Dobro da nisam povukao na nju!"
"Kakva ti je to kosa mili? Zar ti kuci nemas cesalj? Pa da naravno kad za vas otac ne brine! Ne moj da brines duso odvescu ja tebe jedan dan u salon da te srede. Ajde sad da ti pokazem sobu pa da idem na manikir"-kreveljila se ona.
"Ne mama. Moja frizura je takva. Ne treba njoj frizer"-Odgovorio je Tom pomalo besno.
Usli su u kucu a za njima i Dzejms. Ostavio je stavri u Tomovu sobu pozdravio je sa Fionom i otisao.
"Vidis dragi ovo je tvoja soba. Zar nije divna"
Tom nije imao sta da kaze. Bilo je toliko grozno i natrpano da je hteo da povrati ali nije imao izbora nego je samo dodao:''Lepa je".
Razgledali su i ostatak kuce. Tom nikad u zovotu nije toliko setao.
"E Tom duso, ja sad idem na manikir. Ti mozes da izadjes gde hoces. Da bezis ne mozes. Pazi na kucu. Nemoj da nesto razbijes, slucajno neki tanjir da ispadne jer su sve to skupocene stvari i onda..."
"Dobro mama, nisam beba"-prekinuo je Tom.
"Mogu da izadjem da razgledam malo grad?"
"Mozes naravno, samo pazi sta radis.Ahahah.Ajde zdravo dusice."-poljubila ga je,uzela torbu i istrcala iz kuce.
Tom je kao lud pojurio do svoje sobe uzeo telefon ii...Poslao poruku Ani sa textom..:''Vidimo se veceras ispred kule u 20:30?"
Nije proslo ni 5 min, on je dobio porku. Sa nestrpljenjem ju je peocitao. "Da naravno.Jedva cekam da te opet vidim.:*"
Bacio se na krevet preplavljen emocijama...Valjao se po krevetu iscekivajuci 20:30.
***

Bill, Georg i Gustav su ostatak dana proveli smisljajuci plan.
Predpostavljali su da ce Tom ceo dan provesti sa mamom i zato su cekali noc da mu jave Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

7U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 11:50 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Exyyy,jedva cekam 20:30 xDD

8U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 12:07 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

aj lajk it Very Happy
chekam sljedeci dio Very Happy Very Happy

9U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Ned Avg 29, 2010 12:20 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hvala svima (:
Inace ovu fikciju nisam pisala daljee..ALi nastavicu je..(:
vec koliko sutra cete imati nov deo Very Happy
sada radim u ps-u i postavljam slike na forum Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

10U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Pon Avg 30, 2010 1:23 pm

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

kuul xDD cekamo..Razz

11U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Uto Avg 31, 2010 4:59 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Jedva cekammmm Very Happy Very Happy
U dobru i u zlu 875839 U dobru i u zlu 875839 U dobru i u zlu 875839

12U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Uto Avg 31, 2010 9:05 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

veceras Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

13U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Pet Sep 03, 2010 4:06 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa postaviii Very Happy

14U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Sre Sep 15, 2010 2:49 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa nemam inspiraciju za ovu ff...xDD
Sad pisem ono sto sam ti rekla Razz

https://bkaulitz.forummotion.com

15U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Sre Sep 15, 2010 11:40 pm

marija <3

marija <3
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

sviđa mi se

16U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Uto Feb 01, 2011 4:58 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A strava jeee ^^
Nastaviii Very Happy

17U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Pet Feb 04, 2011 2:23 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Podržavam. Very Happy

18U dobru i u zlu Empty Re: U dobru i u zlu Pon Avg 22, 2011 7:28 am

crazy m :p

crazy m :p
Running through the town
Running through the town

rili zestoko!nastavak???kad ce nastavak???zeljni smo nastavka(barem ja) cheers

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions