Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

ijujujujuuujuu xDDD
najsmesniji mi tom kad vice to xDD
a sta je bill ovo stavio na sebe xD
ahahhaha xDD
omg :p
xD
kao deca od 2 godine su Razz
a ovaj Georg se samo nesto zali :p
vrh je epizoda xD
moram opet da gledam Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Super je,ja sam umirala od smeha Very Happy

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Takodje Very Happy
Mng dobro ^^
Kako mi se svidja epizoda gledam je po 100 puta Very Happy
Uh Very Happy ^^

https://bkaulitz.forummotion.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Haha,i ja Very Happy

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Jao, najsmešnije je kad se voze rolerkosterom, a Tom kaže:"Heavy Metal!". Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  541209 Pa, dobro je i rekao, i za rolerkoster i za Billa, pošto je Bill roker i metalac, pogotovo u ovom videu, i to sa seksipilnim dredovima. I love you A tek Billov osmeh...Ahhhh Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  852278 Kako me zaslepljuje taj osmeh, oh Bill, I love your cute smile very much, especially in this video! Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  875839 Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  612816 Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  26734

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

My only comment: Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  11397
xDDD

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Omggg,kako su divniiii..ocu ja na svemu toomeee da se vozimm Surprised

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ja im zavidim na ovom rolerkosteru xD

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Ja zavidim na svemuuuuu xD Kako bih volela sve to da probam...verovatno bih se u svim tim "stvarcicama" ispovracala ali nema veze nece mi naskoditi xD

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Tammy_Loves_Th* ::Ja zavidim na svemuuuuu xD Kako bih volela sve to da probam...verovatno bih se u svim tim "stvarcicama" ispovracala ali nema veze nece mi naskoditi xD
Ahahhaha takodje Razz
A najjaci su B&T sto su obikli kese one xD
A Tom:`Kako da stavim/Kako da obucem ovo?` ahahha xDD

https://bkaulitz.forummotion.com

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Hahahah da "na koju stranu ovo?" XD Ja se pocepala xD

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Što bih volela da sam bila na njihovom 20. rođusu, da sam se vozila rolerkosterima i da sam sela pored Billa koji se stalno smejao... I love you

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Daaa ^^ A pored Tomija je sedeo neki decak....ih da sam ja na tom mestu... Smile

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Joj, a najjači je Bill definitivno... Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  358115 Kad sednu na rolerkoster i samo što su krenuli, Bill počne da prevrće očima... Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  601562 Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  2192 Meni je bilo smešno kad je Bill rekao reč "prepared". Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  601562 A tek njegov glas kako je sladak... Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  875839 ...Kao da se obraća životinjama, a ne ljudima. Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  612816 I love you Tokio Hotel TV [2 Episode 2] - Dreams come true !... and now it's Partytime!  16712

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Hahaha daa ^^ dusaaa <3

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

A najjače je i najluckastije kad Bill sedne na rolerkoster, smeje se, tapše i kaže:"It's so wicked! Just unreal!", tako nešto... xD Ovaj klip sam gledala 100x, a nameravam da ga gledam još nebrojeno puta. Razz I love you

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions