Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako zamisljate osobu iznad?

+9
-♥Selenator♥-
Annie the queen
^^Miss.Lautner^^
Lilith.
Mačkica ♥ Tom
Pipi
Destroying Angel
MISA
Debela_
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 11:27 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Otqd bre znate kako izgledam?? o.O xDD
Videla sam sliku Smile

27Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 11:43 am

TomFan.♥

TomFan.♥
Running through the town
Running through the town

okej:)

28Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 11:46 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Masa Razz
Znam kako izgleda Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

29Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 11:48 am

^Cakana^

^Cakana^
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Pa nzm...Da je malo niza i da je malo... Normalnija..Very Happy salim se.. To je Sasxka..Wink Very Happy

30Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 12:00 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Nzm..Plavusa..visoka..zelene oci..
Tako nekako.. Smile

31Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 12:07 pm

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

aaa nzm -.- xD
smedja duga kosa,smedje oci...ma nzm xDDD

32Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 12:08 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pogodila si Very Happy
Mada,nzm bas za dugu kosu,malo je ispod ramena..A treba da skratim krajeve,ispucali su.. -.-
Potrebna mi je schauma!! xDD

Videla sam tvoje slike Wink

33Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 12:27 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Videla sam na slici koju je postavila Angie na GF-u Smile

34Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 12:29 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Aaa,te slike se ne vaze,tu ne izgledam normalno i uobicajeno..
Tu samo izgledam kao veliki mentol koji je nazalost upao u kadar.. xD

Videla slike Smile

35Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Čet Sep 02, 2010 12:32 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Dobra je slika Smile znam kako izgledas xD ali sam te zamisljala sa drugacijom frizurom xD

36Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 9:20 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Sad i jeste drugacija Smile
A i nije dobra slika xD

37Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 10:31 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

sad sam te videla i ja tu xDDD a uopste te nisam zamisljala tako,ali uopste xD

38Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 10:32 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa i nisam takva,nesto sam ispala skroz drugacije na toj slici.. Suspect

39Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 10:33 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

xD ali svejedno zamisljala sam te drugacije xD mislim nisam mogla da te zamislim ali nisam te tako zamisljala sigurno Razz

40Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 2:52 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Haha Very Happy

41Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 2:55 pm

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

smeđa kosa,srednje visine,zelene oči....mogu misliti koliko sam se isprovaljivala

42Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 2:56 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Samo si zelene oci pogresila Smile

43Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 2:57 pm

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

oh...možda smeđe

44Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 2:58 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Aham..
Ja tb zamisljam kaoo..Kao Anu Ivanovic..Tako nekako xDD

45Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 3:00 pm

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

ehehhe...nisam lijepa kao ona,ali si blizu Very Happy

46Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Pet Sep 03, 2010 3:24 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ma ja sve pogadjam Razz Very Happy

47Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Sub Sep 04, 2010 7:55 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Znam kako izgleda ali sam mislila da ima duzu kosu Very Happy

48Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Sub Sep 04, 2010 12:35 pm

^Cakana^

^Cakana^
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Nzm....Very Happy Da je lepa....Wink

49Kako zamisljate osobu iznad? - Page 2 Empty Re: Kako zamisljate osobu iznad? Ned Sep 05, 2010 3:53 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Da ima plavu duzu kosu,da je lepa i tako Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions