Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Bill Kaulitz-Generalna diskusija

+15
anchi
-♥Selenator♥-
*Little_♥_Princess*
Slatkitza
-*0nA l00dacXa AleX*-
Pipi
Alien <3
*Angel*
Annie the queen
Lilith.
Mačkica ♥ Tom
What Lies Beneath
Never THE bitch!
Debela_
Tasha loves Sage ^^
19 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Bill Kaulitz-Generalna diskusija Sre Jun 16, 2010 1:51 pm

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

Ovde pricamo o njemu...

2Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Sub Jun 19, 2010 2:18 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Jao micaaa :DD
Divan je..Very Happy
Ima najlepseg brata :DD
Extra mu je stajling :DD
Postavljajte slike slobodno Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

3Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Sub Jun 19, 2010 3:09 pm

Never THE bitch!

Never THE bitch!
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Preeelep....obozavam ga!!!!!

4Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Ned Jun 20, 2010 4:35 am

What Lies Beneath

What Lies Beneath
Crossing a 1000 Oceans

Jednom rečju: Obožavam ga. Smile (Ali ne više od Toma) XD

5Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jun 21, 2010 12:58 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Prelep je mada bi trebalo malo da se ugoji(ali to cini njegovu licnost xD),mocno peva,pametan je,zabavan,talentovan,eeextra,eeeextra se oblaci,ima divnu frizuru i najlepseg brata ♥️ On i Tom su najsavrsenija bica na planeti,obozavam ih <333

6Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Sub Jun 26, 2010 12:30 pm

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

OBOOOZAAAAAWAAAAM GAAA <3 LJUBAF MOJA najlepsa,najdiwnija,srecaa mojaa prediwnaa <3 on je meni uweeeek diwaan =) i wolim ga najvise na svetu.....

7Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 12, 2010 4:54 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Kad sam prvi put videla na MTV World Stage-u kako peva najvise mi se svidela ta emocija koja mu se ocrtava na licu dok peva i koliko uziva u tome.Svidja mi se to sto voli svoje fanove,sto nije zenskaros i veruje u pravu ljubav,sto je drugaciji i ne plasi se da ostane svoj sta god drugi pricali,sto ne podnosi kada mu neko naredjuje...I definitivno svaka mu cast kad uspeva onako da se dere xD Velika mi je zelja da ga upoznam jednog dana...Kad pogledam,
on i ja smo dosta slicni x)

8Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 12, 2010 6:59 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

Ja zamalo da ga upoznam Razz msm ne samo njega nego i cleu grupu i taako sam plakala sto ga nisam uponzala ali idalje ima nade xDD to je meni najdivnije bice na svetuu i volim ga zato sto nije savrsen xDDD samouveren je ali ne previse...nije onako pun sebe :)pre nisam volela ni njega ni Th i uopste nisam bila u tom nekom stilu a onda me je drugarica zaludela sa njima Razz msm da sam ga zavolela bas zato sto je drugaciji...uopste mi se nije dopadao taj stil ali sam ga zavolela i sad ga i previse volim xD

9Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 12, 2010 9:13 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

"Give me more,give me more,can't get enough" xD

Kako si ga umalo upoznala?
Ni meni se nisu svidjali u pocetku.Ustvari,prvi put sam videla Billa sa onom cudnom kosom rascupanom na sve strane i pomislila sam da je neki degenerik xD Prva pesma koju sam cula je bila Monsoon i mng mi se svidela,nesto posle toga sam cula Automatic i ona mi se svidela...
I konacno sam stvarno pocela da ih slusam kada sam odgledala live nastup na MTV World Stage-u...Sve pesme su mi se svidele i pocela sam da ih slusam...A Billovo oblacenje mi se uvek svidjalo Smile

10Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 12, 2010 10:08 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ja sam u pocetku mislila da je Bill gay :p
Aliiii sad *_____* <3333

https://bkaulitz.forummotion.com

11Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 12, 2010 10:54 am

Tasha loves Sage ^^

Tasha loves Sage ^^
Breaking Away
Breaking Away

hah ja nikad nisam mislila da je gay ali ga nisam volela Razz a ono kako sam ih upoznala zamalo to je duga prica xD

12Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 12, 2010 12:09 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

sta mislite Bill se pojavi negde sa bradom ahhahahhaha xDDD

https://bkaulitz.forummotion.com

13Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Uto Jul 13, 2010 9:54 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Ahahahaha,to bi bilo najzesce xDD
Nervira me sto je skratio kosuu Sad((

14Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 19, 2010 12:43 pm

Annie the queen

Annie the queen
Running through the town
Running through the town

Ma volim ga Razz

15Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 19, 2010 1:09 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Anja kako lazes :p
Inace Anja i ja(ova gore) xD e stalno svadjamo jer ona mrzi Billa ;p ahhaa xDD
I mene nervira...Manga mu je najbolje stajala..ili ona kratka kosa sa siskom preko oka :p

https://bkaulitz.forummotion.com

16Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Jul 19, 2010 1:11 pm

*Angel*

*Angel*
Running through the town
Running through the town

Ne volim ga...neslusam ih...ruzan mi je

17Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Čet Jul 22, 2010 3:09 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Zasto si ti na ovom forumu? o.O xDD

18Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Čet Jul 22, 2010 3:41 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Razmene Smile
Mada no spam :p

https://bkaulitz.forummotion.com

19Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Čet Jul 29, 2010 6:11 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Sorry,won't do it again Wink

20Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Pon Avg 09, 2010 3:47 am

Alien <3

Alien <3
Running through the town
Running through the town

Bill je savrsen..prelepo peva...ima najlepsi osmeh na svetu...a ono sto je super je ta emocija koju iznese pri svakoj pesmi...Very Happy:D:D...BILL FÜR IMMER.......<3<3<3

21Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Uto Avg 10, 2010 3:30 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Skroz se slazem sa tobom Very Happy
Osim toga da je savrsen,ne volim tu rec,niko nije savrsen Smile

22Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Uto Avg 10, 2010 3:31 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Najsmesnije mi je ono kako Bill odgovara hejterima xDD
`Ralog da mrzite Tokio Hotel nije `previse spreja za kosu`..tako da izvinite` - najjace mi je kad to kaze :p

https://bkaulitz.forummotion.com

23Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Uto Avg 10, 2010 3:41 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Najjace,to mi je omiljeni citat xDD

24Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Uto Avg 10, 2010 3:46 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

♥️Billova♥️malla♥️ ::Najjace,to mi je omiljeni citat xDD

takodjer Very Happy

25Bill Kaulitz-Generalna diskusija Empty Re: Bill Kaulitz-Generalna diskusija Uto Avg 10, 2010 3:55 pm

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Bill Kaulitz-Generalna diskusija Img-thing?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions