Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Omiljeni pevac i pevacica?

+8
Tanja&Nole
miccy
Lilith.
Never THE bitch!
What Lies Beneath
Mačkica ♥ Tom
Pipi
Debela_
12 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Omiljeni pevac i pevacica? Empty Omiljeni pevac i pevacica? Pon Jul 26, 2010 10:11 am

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pa? Smile

https://bkaulitz.forummotion.com

2Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Pon Jul 26, 2010 10:42 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

pa pjevaci (osim Billa naravno): Balasevic, Ville Valo, Rundek, Aki Rahimovski,...

a pjevacice: Amy Lee, Tarja Turunen...

3Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Sre Jul 28, 2010 1:26 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Anahi,Bill,Richie(US5),Ashley Tisdale i Miley.

4Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Čet Jul 29, 2010 3:53 am

What Lies Beneath

What Lies Beneath
Crossing a 1000 Oceans

Pevaci: Billie Joe Armstrong, Ville Valo, Marco Hietala, Till Lindemann, Bill.. (:
Pevacice: Tarja Turunen, Amy Lee, Simone [Epica], Monika [Sirenia], Lisa [Xandria]..♥.♥

5Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Pet Jul 30, 2010 12:27 am

Never THE bitch!

Never THE bitch!
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Bill Kaulitz,Ashley Tisdale,Lady Gaga,Heidi Mortang...

6Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Ned Avg 01, 2010 2:28 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Bill,Billie Joe,Chester Bennington,Sergej Cetkovic..
Pevacice..Nzm,mozda Jessica Origliasso,Beyonce i Avril Lavigne Smile



Poslednji izmenio ღ..Lady 483..ღ dana Sub Nov 06, 2010 8:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta

7Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Čet Avg 05, 2010 12:08 pm

miccy

miccy
Living Every Second
Living Every Second

Eminem,Rasta,Tom
Lady Gaga,Rihanna

8Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Sub Sep 04, 2010 2:35 am

Tanja&Nole

Tanja&Nole
Tokio Hotel fan

Enrique Iglesias i Miley Cyrus

9Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Sub Nov 06, 2010 7:03 am

Halloween_boy

Halloween_boy
Running through the town
Running through the town

Amy Lee ♥

10Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Sub Jan 15, 2011 12:44 pm

mychee97

mychee97
Running through the town
Running through the town

Bill Kaulitz, Zeljko Joksimovic, Fran Perea
Pink, Sellin Dion, Aleksandra Kovac, Enja....

Cool What a Face

11Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Ned Jan 23, 2011 12:06 pm

Andrea Kaulitz

Andrea Kaulitz
Running through the town
Running through the town

Bill(ofc) i Christina Aguilera

12Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Ned Jan 23, 2011 12:07 pm

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Predstavi se!

https://bkaulitz.forummotion.com

13Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Sre Feb 16, 2011 8:45 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Bill&Chester pevači..
A pevačice Hayley, Amy Lee, Taylor Momsen, Avril Lavigne(manje-više)..

14Omiljeni pevac i pevacica? Empty Re: Omiljeni pevac i pevacica? Sre Feb 16, 2011 9:16 am

speechless little monster

speechless little monster
Breaking Away
Breaking Away

Pevačice: Avril Lavigne, Britney Spears, Christina Perri, Katy Perry, Ke$ha, P!nk, Nicki Minaj, Rihanna itd..
Pevači: Bruno Mars, Cee Lo Green, Diddy,Skylar Grey, Dr Dre, Eminem, Enrique Iglesias, Ludacris, Taio Cruz, Wiz Khalifa, Ryan Tedder, Trey Songz, Drake, Lil Wayne, Cory Gunz itd.

Very Happy Razz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions