Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns''

+2
speechless little monster
Lilith.
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Kako nemamo ovu temu, pobogu? xD
Uglavnom, kako vam se sviđa pesma i šta mislite kakav će biti sledeći album? Smile

speechless little monster

speechless little monster
Breaking Away
Breaking Away

Pesma je extra! Very Happy Obožavam je! Mislim da će sledeći album biti super! Very Happy

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Kad sam je prvi put čula, nije mi se nešto svidela.Nekako sam očekivala bolji tekst a i muzika mi nije bila nešto..
A poslee xD Siiine, slušam pesmu svaki dan Very Happy Mnogo mi se sviđa ^^
I nadam se uspešnom albumu & mnogo bih volela da ne obrađuju toliko Billov glas jer njegov prirodni [glas Razz] zvuči daleko bolje Very Happy
A i volela bih da sledeći album ne bude u onom 'robotičkom'[xD] stilu u kojem je Humanoid Smile

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Prvi put kad sam cula pjesmu nije mi se bas svidjela...no sad mi je oke...rijeci mi nisu nesto al je ritam dobar Very Happy

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hmm..pa ono..cula sam pesmu par puta i okej je.Nadam se da ce album biti super,a turneja jos bolja..ocekujemo ih :DD

https://bkaulitz.forummotion.com

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Extra je pesma, a i Bill ima prelep i presexy glas u toj pesmi. Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931
Što se tiče novog albuma, ja se nadam da će biti isti kao i prethodni, i da samo tako nastave. I love you

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Meni se pesma svidja Very Happy
Bas je dobra. Pocetak mi nije nesto Razz Sve ostalo je *___* ♥️
Album...hmm nadam se da ce biti uspesan i dobro uradjen kao i svki do sad. Ali je verujem u TH i znam da ce oni dati sve od sebe Wink
Jedva cekam album ♥️♥️♥️

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

-♥️Selenator♥️- ::Meni se pesma svidja Very Happy
Bas je dobra. Pocetak mi nije nesto Razz Sve ostalo je *___* ♥️
Album...hmm nadam se da ce biti uspesan i dobro uradjen kao i svki do sad. Ali je verujem u TH i znam da ce oni dati sve od sebe Wink
Jedva cekam album ♥️♥️♥️

Meni je upravo najjači početak zbog Billovog glasa. Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 69246 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931 Tokio Hotel New Single ''Hurricanes and Suns'' 625931

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Ma meni i nije nesto xD
Bolji je ostatak Wink
Billov glas je u ovoj pesmi *________* ♥️
OMG.Divaaaan♥️

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Meni se najviše sviđa kako peva refren, ono 'alive & dead, see the halo', i pri kraju 'till the sun won't shine, till the end of time, see the halo, halo, halo!' Very Happy
Tri omiljena dela pesme Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions