Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady Gaga: “Ja sam fan Tokio Hotel-a,i ponosna sam na to!”

+4
*Little_♥_Princess*
Debela_
xXxBill's MoNsTeRxXx
Lilith.
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Zaista je zadivljujuce koliko neocekivanih Alien-a zive u univerzumu Tokio Hotel-a i nazivaju sebe Tokio Hotel fanovima.Lady GaGa-koja je upravo razvalila na MTV VMA 2010 12. septembra-sama je izjavila da je fan nemackog benda iz Magdeburga.

Lady GaGaje u jednom intervjuu sa Starexinpress.com rekla da je "fan Tokio Hotel-a i da ponosna na to!"

GaGa,koja je priznala da voli sve sto se tice Tokio Hotel-a-muziku,sminku,frizure-skoro je kuci ponela sve nagrade na MTV 2010 Video Music Awards.Medju kategorijama koje je GaGa osvojila bile su:"Best Pop Video", "Best Dance Video", i naravno,najvaznije od svega,"Video of the Year" za "Bad Romance".

Lady GaGa,zajedno sa Tokio Hotel-om,imala je jednu od najprodavanijih albuma u Nemackoj prosle godine.Uz to,GaGin nemacki sajt,LadyGaga.de,je pod zastitom Universal Music Group-a,iste kompanije koja drzi vebsajt Tokio Hotel-a,TokioHotel.com.

O svojoj fascinaciji Tokio Hotel-om,GaGa je priznala da iako je elegantnije nepriznavanje ljubavi prema muzici koja proizilazi iz talentovanih ruku clanova Tokio Hotel-a,rekla je:"Nije me sramota da kazem da su Jonas Brothers i Tokio Hotel grupe koje pokrecu revoluciju u muzici.Izazivaju histeriju medju fanovima.Divno je videti takve reakcije,zar ne?"


Vaaauuu.. Very Happy
Cim sam videla da podrzava Adama Lamberta,proslo mi je kroz glavu da bi GaGa mogla da voli i TH Very Happy
Hihihi,kuuuul Very Happy

xXxBill's MoNsTeRxXx

xXxBill's MoNsTeRxXx
Running through the town
Running through the town

I treba da je ponosna !!!! <3 ^^

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

xXxBill's MoNsTeRxXx ::I treba da je ponosna !!!! <3 ^^

slazem se Very Happy ^^
We love LG Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hahaha,odjednom i ja volim Lady GaGu xD
Salim se,ne volim je,ali mi je simpaticnija Very Happy

*Little_♥_Princess*

*Little_♥_Princess*
Fighting a Storm
Fighting a Storm

Naravno da je ponosna, kako na TH muziku, tako i na svoju! Wink Barem zna šta je prava muzika. Very Happy

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

i treba biti ponosna xD
iako ju ne podnosim iz mnogo razloga, mozda mi je sada mrvicu simpaticnija xDD

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Meni je ona uvek BILLa ok ali sada je jos bolja Very Happy ^^

https://bkaulitz.forummotion.com

^Cakana^

^Cakana^
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

Wolim i Ledy Gagu.. I uprawu ste sto ste rekli da mora da bude ponosna.. Ali najaca je sto ne dodeli nagrada na MTV-u obukla sunju sa sniclama..I tako je Ledy Gaga dobila nowo ima HODAJUCA SNICLA...Very Happy xDDDDD

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

^Cakana^ ::Wolim i Ledy Gagu.. I uprawu ste sto ste rekli da mora da bude ponosna.. Ali najaca je sto ne dodeli nagrada na MTV-u obukla sunju sa sniclama..I tako je Ledy Gaga dobila nowo ima HODAJUCA SNICLA...Very Happy xDDDDD

zbog toga ju jos vise ne volim...kad sam to vidjela nisam mogla vjerovat...preodvratno nesto...

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Isto.
Citala sam da je to pravo meso Lady Gaga: “Ja sam fan Tokio Hotel-a,i ponosna sam na to!” 858313

Poludela sam,kunem se,meni su oci zasuzile,koliki sam debil.
Da l' je zena morala da bude toliki kreten da napravi DVE haljine od MESA?!?!?!
Idiotkinja,jbt,to su ziva bica.Sto nju neko ne skalpira da bi napravio haljinu?

A sto se TH-a tice,drago mi je sto je jedna od retkih poznatih licnosti koja se ne stidi da kaze da podrzava TH Smile

~AnythingButOrdinary~

~AnythingButOrdinary~
Screaming into the Night for You
Screaming into the Night for You

A voli njih, voli Davida Bowie-a ..slusa pravu muziku ...ali naaajglluplje mi je sto peva nesto sasvim deseto xD
ali neka..her choice^^
ali sve u svemu drago mi je sto ih voli Very Happy

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Breathe&amp;Dream♡ ::Isto.
Citala sam da je to pravo meso Lady Gaga: “Ja sam fan Tokio Hotel-a,i ponosna sam na to!” 858313

Poludela sam,kunem se,meni su oci zasuzile,koliki sam debil.
Da l' je zena morala da bude toliki kreten da napravi DVE haljine od MESA?!?!?!
Idiotkinja,jbt,to su ziva bica.Sto nju neko ne skalpira da bi napravio haljinu?

A sto se TH-a tice,drago mi je sto je jedna od retkih poznatih licnosti koja se ne stidi da kaze da podrzava TH Smile

Da,slazem se. Ja sam popi*dela brate!
Bill toliko zastitnik za zivotinje cak je i vegeterijanac zbog njih a ona je ovo uradila O.o
Bolesnica.
Ja nju niakd nisam volela niti cu.
Umislila je da je najbolja i da ce da zavlada svetom. I jos guta krst u ono retardiranom Alejandru,ma daj molim te!!!
Okej. Znam. Ovo nije tema za nju. Izvinjavam se ://
Lepo je sto voli TH Very Happy I treba.

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Hahahahahah xDD

Ono, nema to veze sa Billom i tim što je on protiv ubijanja životinja.
Samo jednostavno ne mogu da verujem da je neko imao srca da poubija sve te životinje za tri haljine + cipele. Odvratna mi je zbog toga.
I drago mi je što su se sve to vreme dok je nosila tu haljinu, oko nje skupljale mušice. xDD

Mada, drago mi je što podržava TH. Smile
Iako je organski ne podnosim, uvek je lepo znati da TH ima fanova među slavnima. Pogotovu slavnima poput Lady GaGe. Razz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | Muzika | Rock, Punk, Alternative | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions