Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

[Singapore] Teenage Magazine – Iza Zidova Tokija

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Singapurski fanovi su bili vise nego srecni dok je TOKIO HOTEL nastupao na nasem suncanom ostrvu po drugi put ove godine.
Audrey Kua je navela bend da otkriju sve svoje male tajne!

Momci iz nemackog benda Tokio Hotel mozda izgledaju kul i hladnokrvno na sceni i u svojim muzickim spotovima, ali kakvi su momci stvarno, kada ne nastupaju?U Singapuru na SINGfest-u,Teenage je uspeo da ukrade malo vremena bendu i da ih bolje upozna.Brbljivi identicni blizanci,Bill i Tom Kaulitz,i njihove kolege i drugovi,Georg Listing i Gustav Schafer bili su veoma ushiceni dok su pricali o njihovom drugom nastupu ovde (koji je bio mnogo eksplozivniji nego prethodni)!

"Publika je bila sjajna i show je bio dobar.Bilo je fantasticno!",pevac Bill kaze.Njegov brat dodaje:"Bilo je stvarno drugacije jer smo nasu poslednju turneju svirali u zimu i bilo je ledeno hladno.Bilo je lako svirati dva sata na hladnoci,ali ovde,na vrucini smo mogli da sviramo samo jedan sat!"

Nazalost,zbog pretrpanog rasporeda,momci nisu mogli da gledaju druge nastupe koji su bili pre i posle njihovog,a to su bile Wonder Girls i Katy Perry.
"Kada nastupate sa drugim izvodjacima na istoj sceni,uglavnom svako ima svoj raspored.Stizete malo pre nastupa i nemate mnogo vremena da gledate druge nastupe",objasnjava Bill,dok se Tom dosetljivo nadovezuje:"Da li je bilo boljeg nastupa te veceri?Ne!"

Sada kada su momci objavili dva engleska studijska albuma i ispunili svoj san o nastupanju u Aziji,sta je sledece na njihom programu rada?
"Jos ne planiramo sledeci album",kaze Bill."Ali smo uvek u studiju,skupljamo ideje i zabelezavamo muziku,tako da vec imamo neki nov materijal.Sada i dalje putujemo sa nasim trenutnim albumom,Humanoid.Zelimo da vidimo Tokio.Zelimo da posetimo jos azijskih zemalja i da nastupamo na vise koncerata ovde".


TOKIO HOTEL : TAJNI PODACI
Slomili smo zidove i naveli Tokio Hotel da ispljunu neke od svojih tajni!

Tajna #1:Imate li nadimke jedan za drugog?
Tom:
Imamo par novih nadimaka za Georga.Zovemo ga "Schpecky",sto znaci debeli.Ponekad ga zovemo i "Georg Pilence" jer je njegovo srednje ime Huhn,a to na Nemackom znaci pile.
Bill:Ovo je stvarno ekskluzivno.To cak ni ja nisam znao!


Tajna #2:Ko je najsmesniji a ko najzreliji clan grupe?
Georg:
Ja sam i jedno i drugo!
Tom:Da,Georg je i jedno i drugo.Nema on nesto mnogo mozga,ali ako gledamo godine,on je najstariji i najzreliji.I takodje je najsmesniji.Nazalost,nije smesan namerno.Samo je jednostavno mnogo smotan.

Tajna #3:Ko je vasa platonska ljubav?
Tom:
Ja to nemam! (Bill slaze facu neverice)
Bill::On taaako obozava Jessicu Albu!Njegova soba je sva u njenim posterima.Ona je svuda.
Tom:Nije tacno.To nije platonska ljubav jer ako mene pitate,ona bi rekla da je njena platonska ljubav Tom Kaulitz iz Tokio Hotel-a.
Bill:Ona je udata i ima dete!
Tom:Da,ali njena platonska ljubav je i dalje Tom Kaulitz.Mislim,ima ona muza i sve to,ali to njoj nije vazno.
Bill:Znate,ja nikada nisam imao platonsku ljubav.Mislim da postoji mnogo lepih zenskih slavnih licnosti,ali nikada se nisam zaljubljivao u njih.Stvarno prvo moram da upoznam njihove licnosti.

Tajna #4:Ovo pitanje je za Billa i Toma.Jeste li se ikad probudili jednog jutra i pitali se da li treba da se obucete kao svoj brat?
Tom:
Nikad.Izgledali smo potpuno isto prvih sest godina nasih zivota.Ali posle toga,razvili smo se u potpuno razlicitim pravcima.Nikada nismo razmisljali o menjanju nasih stilova.
Bill:Dobro je sto znamo kako bismo izgledali kad bismo zamenili uloge.
Tom:Da,i samo treba da pogledam u Billa i da znam kako bih izgledao sa kratkom kosom.
Bill:A ja mogu da pogledam u Toma i da znam da ne zelim tako da izgledam (stresa se).Mislim,kad smo bili stvarno mali,nekad smo se menjali.
Tom:Obojica smo imali kratku kosu, i imali smo te majice sa ispisanim nasim imenima da bi nastavnici mogli da nas razlikuju.Ponekad smo menjali odecu kada smo radili testove da bi Bill,koji je bio bolji u Nemackom od mene,mogao da uradi moje testove.

Tajna #5:Sta radite kada ne nastupate?
Tom:
Nemamo puno slobodnog vremena,ali kada imamo slobodne dane,volimo duuugo da spavamo.Da nemam alarm da me probudi,spavao bih 24 casa.
Georg:Mozda bi cak prespavao i ostatak svog zivota!
Tom:Spavanje,hrana i gledanje dobrih filmova.Kad bismo spojili sve nase DVD-jeve,imali bismo ih na hiljade!Pravi smo DVD sakupljaci!


Hvala Tokio Hotel Singapore-u na ovome Very Happy

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

HAHAHAHAHAHAHAH! NAJJACI SU Very Happy

Imate li nadimke jedan za drugog?
Tom:Imamo par novih nadimaka za Georga.Zovemo ga "Schpecky",sto znaci debeli.Ponekad ga zovemo i "Georg Pilence" jer je njegovo srednje ime Huhn,a to na Nemackom znaci pile.
Bill:Ovo je stvarno ekskluzivno.To cak ni ja nisam znao!
[Singapore] Teenage Magazine – Iza Zidova Tokija 601562

Ko je najsmesniji a ko najzreliji clan grupe?
Georg:Ja sam i jedno i drugo!
Tom:Da,Georg je i jedno i drugo.Nema on nesto mnogo mozga,ali ako gledamo godine,on je najstariji i najzreliji.I takodje je najsmesniji.Nazalost,nije smesan namerno.Samo je jednostavno mnogo smotan.
[Singapore] Teenage Magazine – Iza Zidova Tokija 989973


Ko je vasa platonska ljubav?
Tom:Ja to nemam! (Bill slaze facu neverice)
Bill::On taaako obozava Jessicu Albu!Njegova soba je sva u njenim posterima.Ona je svuda.
Tom:Nije tacno.To nije platonska ljubav jer ako mene pitate,ona bi rekla da je njena platonska ljubav Tom Kaulitz iz Tokio Hotel-a.
Bill:Ona je udata i ima dete!
Tom:Da,ali njena platonska ljubav je i dalje Tom Kaulitz.Mislim,ima ona muza i sve to,ali to njoj nije vazno.
Bill:Znate,ja nikada nisam imao platonsku ljubav.Mislim da postoji mnogo lepih zenskih slavnih licnosti,ali nikada se nisam zaljubljivao u njih.Stvarno prvo moram da upoznam njihove licnosti.

[Singapore] Teenage Magazine – Iza Zidova Tokija 541209 [Singapore] Teenage Magazine – Iza Zidova Tokija 2192

AHAHAHAHAH! NAJJACI SU BREE Very Happy

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Mnogo su retardirani xDDDD

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A bas su duseeee♥

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

hahahaha umrla sam...najjaci su [Singapore] Teenage Magazine – Iza Zidova Tokija 601562

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Jadan Georg xD Ahahhahaa Very Happy

https://bkaulitz.forummotion.com

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Pilence xDDDDD

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

A dusaaaa♥
XD

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Meni nekako vise Gustav lici na pilence xDD

https://bkaulitz.forummotion.com

~Fashi0nista~

~Fashi0nista~
Running through the town
Running through the town

Retardirani su skroz na skroz xD Umrla sam. xDD

Debela_

Debela_
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Brt onda je Bill (onako mrsav) slonce ahahha xD

https://bkaulitz.forummotion.com

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Debela_ ::Brt onda je Bill (onako mrsav) slonce ahahha xD
HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Koliko sam se pocepala na ovo XDD
Najjace.
Very Happy

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

On je prasence ^ ^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions