Bill Kaulitz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta mislite o osobi iznad vas? :)

+14
^Cakana^
Tanja&Nole
Sanja 10
Tasha loves Sage ^^
Ena Humanoid Kaulitz
miccy
Mačkica ♥ Tom
What Lies Beneath
Lilith.
TomFan.♥
Pipi
Mouse
Lost_in_Stereo
Debela_
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 9]

201Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Čet Maj 26, 2011 2:47 pm

-♥Selenator♥-

-♥Selenator♥-
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Mačkica ♥️ Tom ::
-♥️Selenator♥️- ::
Mačkica ♥️ Tom ::
-♥️Selenator♥️- ::Predivna osoba.Iskrena,draga,dobra,pametna,dobra.I volela bih da je upoznam i takooo... O:) ♥️♥️♥️♥️♥️
Dusa moja =) ♥️♥️♥️
Mnogo mi je draga♥️♥️!
I puno mi znaci <3
Od velike mi je pomoci kad nam daje savete i prica sa nama na Girls forumu.A i posto je rekla da voli da pomaze ljudima i da bi volela da postane psiholog,ja mislim da je ona ko stvorena za to.
Very Happy ♥️

202Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Pet Maj 27, 2011 3:58 am

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

-♥️Selenator♥️- ::
Mačkica ♥️ Tom ::
-♥️Selenator♥️- ::
Mačkica ♥️ Tom ::
-♥️Selenator♥️- ::Predivna osoba.Iskrena,draga,dobra,pametna,dobra.I volela bih da je upoznam i takooo... O:) ♥️♥️♥️♥️♥️
Dusa moja =) ♥️♥️♥️
Mnogo mi je draga♥️♥️!
I puno mi znaci <3
Od velike mi je pomoci kad nam daje savete i prica sa nama na Girls forumu.A i posto je rekla da voli da pomaze ljudima i da bi volela da postane psiholog,ja mislim da je ona ko stvorena za to.
Very Happy ♥️
Hehe Very Happy ja mislim da je ona bas zrela za svoje godine ali je istovremena i luda(u pozitivnom smislu naravno) <3 ♥️ Very Happy

203Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Sub Jun 18, 2011 2:09 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

jako mi je draga i voljela bih ju upoznati <3

204Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Sub Jun 18, 2011 5:04 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

BILL 4 ever ::jako mi je draga i voljela bih ju upoznati <3
Takodje,stvarno je super osoba Smile ♥️

205Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Čet Jun 23, 2011 1:42 pm

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Mačkica ♥️ Tom ::
BILL 4 ever ::jako mi je draga i voljela bih ju upoznati <3
Takodje,stvarno je super osoba Smile ♥️
dusa <3<3

206Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Čet Jun 23, 2011 3:30 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

BILL 4 ever ::
Mačkica ♥️ Tom ::
BILL 4 ever ::jako mi je draga i voljela bih ju upoznati <3
Takodje,stvarno je super osoba Smile ♥️
dusa <3<3
Mica ♥️

207Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Ned Jul 10, 2011 1:22 am

Pipi

Pipi
Bill Kaulitz Moderator
Bill Kaulitz Moderator

Mačkica ♥️ Tom ::
BILL 4 ever ::
Mačkica ♥️ Tom ::
BILL 4 ever ::jako mi je draga i voljela bih ju upoznati <3
Takodje,stvarno je super osoba Smile ♥️
dusa <3<3
Mica ♥️

Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 625931

208Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Ned Jul 10, 2011 4:16 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

BILL 4 ever ::
Mačkica ♥️ Tom ::
BILL 4 ever ::
Mačkica ♥️ Tom ::
BILL 4 ever ::jako mi je draga i voljela bih ju upoznati <3
Takodje,stvarno je super osoba Smile ♥️
dusa <3<3
Mica ♥️

Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 625931
Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 16712

209Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Sub Avg 06, 2011 6:27 am

Lilith.

Lilith.
Bill Kaulitz Admin
Bill Kaulitz Admin

Mnogo pametna, zrela, mislim da ume lepo da proceni osobe, drži do sebe. Imamo dosta sličnosti. Mnogo mi je draga i jako zanimljiva. ^^ ♥♥

210Sta mislite o osobi iznad vas? :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas? :) Pon Avg 08, 2011 1:10 pm

Mačkica ♥ Tom

Mačkica ♥ Tom
V.I.P clan

Willkommen im Hotel^^ ::Mnogo pametna, zrela, mislim da ume lepo da proceni osobe, drži do sebe. Imamo dosta sličnosti. Mnogo mi je draga i jako zanimljiva. ^^ ♥️♥️
Slazem se.Volela bih da se upoznamo Smile ♥️

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Copyright © Bill Kaulitz Serbia | Design by: Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions